Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok folyton fáradt...

Miért vagyok folyton fáradt és miért hasogat a fejem ennyire?

Figyelt kérdés
Rendesen alszom és eszem, mégis folyton kimerült vagyok. Még vitaminokat is szedek, sportolok hetente többször, mégis szörnyen fáradt vagyok. Zavar, mert nem tudok huzamosabb ideig odafigyelni órán, majd elalszom, csak akkor jobb, ha kimegyek a friss levegőre és sétálok egy kicsit. Nem tudom, miért lehet ez, ki lehet vizsgáltatni?

2015. szept. 26. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

google - 7 ok, miérrt vagyunk fáradtak


A túlsavas szervezet mindig fáradt, energia nélküli, izom, fej és hátfájás lép fel. Azontúl ekcéma, szem irritáció és hasmenés is jelentkezhet.

Okok:

Dehidratált a szervezet

Vas, vagy D vit. hiány

Pajzsmirigy, vagy mellékvese probléma

Celiákia

„szétszórtság” – sok dolgot csinálsz egyszerre

C7 – Pajzsmirigy – belőle fakadó problémák: fáradtság, fázékonyság, gyakori megfázások, szorulás, depresszió, súlynövekedés, izületi problémák, szív és érproblémák, stb


Egyes tanulmányokk azt állítják, hogy a mézben lévő cukor a legjobban segíti a szervezet regenerálódását. Akik a fahéj – méz keverékét hasznáták néhányszor naponta (főleg d.u. 3 óra tájt, mikor a szervezet aktivitása kezd csökkenni), egy héten belül igazolták a szervezet aktivitásának a helyreállítását. (1EK méz: 1KKfahéj)

2015. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha elmész a háziorvoshoz és elmondod neki a panaszaidat, fog adni egy beutalót vérvételre. 20 éves koromig állandóan vashiányos voltam, én mindezt tapasztaltam is, persze más oka is lehet, de ezt egy vérvétel mondja meg.
2015. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!