Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg meg lehet őszülni egy...

Tényleg meg lehet őszülni egy éjszaka vagy akár egy pillanat alatt, ha nagy trauma éri az embert?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 08:05
 1/9 A kérdező kommentje:

Hallottam már olyat , hogy egy éjszaka alatt megőszült valaki , de őszintén szólva eléggé kétkedem az ilyesmiben .

Szerintetek lehetséges ez ?

2015. júl. 9. 08:06
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem sikerült, de nem teljesen, hanem olyan 5-6 hajszálam 18 évesen.
2015. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

1 perc alatt is!!


tudok olyanról, akinek a szeme előtt ütött el a vonat 2 embert, ott trancsírozta fel előtte őket, és a shocktól azonnal megőszült. Tehát ehhez ilyen drasztikus shockhatások, extrém stresszhelyzetek kellenek (persze ha egyéb betegség nem áll mögötte)

2015. júl. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem, ez orvosilag lehetetlen. A haj nem egy eleven dolog. Miutan kino a fejedbol, mar "halott", tehat az erzelmek sem hatnak ra. Csak a hajgyokerre hathatnak, tehat barmilyen trauma is er, a hajszinben csak hetek, honapok mulva all be a valtozas.
2015. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

# 3

Ne keverd a filmet a valósággal:)

2015. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Hiszem, ha látom. A haj elhalt sejtekből áll, nem létezik, hogy csettintésre eltűnjön a hajszálakból az összes pigment. Azt tudom csak elképzelni, hogy egy trauma UTÁN nem termelődik több pigment, így onnantól kezdve csak már ősz szálak nőnek.
2015. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
3: az csak legenda
2015. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az exem nagymamájáéknak csodás földjük volt, gyönyörű almáskerttel, stb... Aztán jött az államosítás és mindenüket elvették. Ideg összeroppanással feküdt a kórházban, egy-két héten belül megőszült állítólag, pedig akkor még fiatal vol.
2015. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Clay Morrow ***** válasza:

Nékem meg a Mangekyou Sharinganom éledt fel egy ilyen sokkhatástól.

Viccet félretéve, én is hallottam ilyen "városi", inkább falusi legendát, de ha logikusan belegondolok, elég hihetetlen.

2017. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!