Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szédülés, gyomor fájás,...

Szédülés, gyomor fájás, hányás, szív szúrás. Mi a bajom? 16 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja egy este elkezdett szúrni a szívem. Az után folyamatossá kezdtek vállni a szédülések(ülve, fekve, járva).. Mint régen a gyomorfekélyemnél gyomorszájban újra fájdalmaim lettek és elviselhetetlen hányingerrel és fejfájással párosult. Gyakran úgy érzem el fogok ájulni.. és nem tudok felfogni dolgokat.. beszélnek hozzám, én pedig ismétlem magamban, hogy megértsem. Szemem is lüktet és viszket. Házi orvos karidólogiára és a (gennyes pisimmel) laborra küldött, melette szemészetet tanácsolt és stresszre fogta a többit. Na már most a labor negatív, kardiologiára még nem jutottam el, de az alvás sem segített.
2009. nov. 10. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Elég durva tünetek, de szinte biztos, hogy valamilyen szívproblémád van. Minél hamarabb menj el a kardiológiára!

Már volt gyomorfekélyed? Mitől alakult ki olyan fiatalon?

2009. nov. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Lehet szívproléma, lehet valami fertőzés, de lehet - remélem - csak valami pszichés eredetű panasz. Pszichés eredetű dolog is lehet ilyen.

A kardiológiára meg minél hamarabb menj el!

2009. nov. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Stressztől. Második esetben pedig egy helicobakter nevezetű baktériumtól.
2009. nov. 10. 00:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul a hüvelykujjam alatti domborulat elszínezödőtt... sötétedik, kékül.
2009. nov. 10. 01:21
 5/6 anonim ***** válasza:
A köröm alatti kékülés lehet vashiány is,szerintem psichólógusra van szükséged ha gyomorfekélyt kaptál a stressztől,a szívtájéki szúrás lehet izom,sokan vagyunk akik ezt eltévesztjük:)de ilyen mértékű stressz 16évesen? Mitől vagy stresszes? A szemed lehet attól viszketés lüktet hogy éjjel még gépezel4 16éves vagy örülj az életnek legyél pozitív:)
2009. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem köröm alatti a kékülés, hanem a a kezemen a hüvelykujjam hajlatánála domborulat... ugy néz ki mint ha rá estem volna és bevérezett volna... de ma már a tenyerem és kezdett elszíneződni... a szememre emg anyukám is ezt mondta, de mikro rendesen kialaudtam magam, akkor sem változott :/ és a stresszt a háziorvosom szerint az iskola okozza. De én sokkal inkább érzem a magánéletemet sresszesnek..
2009. nov. 10. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!