Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon megvagyok ijedve, nem...

Nagyon megvagyok ijedve, nem tudom, hogy pánik-e, amit érzek, vagy valami súlyosabb probléma?

Figyelt kérdés
főleg reggel, de napközben is, vagyis el sem múlik, remegés, szívdobogás, néha-néha nagyobb bedobbanások, nehéz végtagok, feszülnek az izmaim, reggel alig merek az ágyból felkelni, mintha végelgyengült lennék, nincs erőm, alig bírok menni, és sokat kell sóhajtoznom, attól félek, majd elkezdek fulladni, ha leguggolok,és utána felállok, már hevesebben ver a szívem, és olyan mintha nem tudom mit csináltam volna, úgy érzem kifáradtam, és sóhajtoznom kell, szédülés is van, hol enyhébb, hol erősebb, szorongok állandóan, halálfélelmem is van, tornázni nem birok, bekapok egy, vagy fél szem nyugtatót, attól mintha jobb lenne kicsit
2015. okt. 9. 10:58
 1/1 anonim válasza:

Szia,

Sajnos ez akar sulyosabb problema is lehet. Eloszor mindenkeppen/mihamarabb kezd egy kivizsgalassal ( EKG, szivultrahang), es ha ott rendben van minden, akkor lehet pszchihes eredetu, pl panikbetegseg.

2015. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!