Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pánikbetegség lehet, vagy más...

Pánikbetegség lehet, vagy más probléma?

Figyelt kérdés

Már múltkor is (2 hete) is történt hasonló, rossz érzés mellkasban, zsibbadás, szédülés, hányinger, de 15-20 perc után átment. És ma este is... Nagyon rossz volt. Azt hittem meghalok, vagy megőrülök ettől az érzéstől. Aztán gyors ittam hidegvizet, és lassan átment. Fulladásérzet miatt még mindig egy gombóc van a torkomban, nagyon megijedtem. Keveseit iszok, és eszek. Nem tudom miért, alig birok enni. Nagyon vékony vagyok (gének miatt!!!) 176cm 50kg, és 16 éves fiú :( Szeretnék hízni, de nem tudok, hisz enni is alig megy. Orvos azt mondta minden rendben...


Lehet a kevés ennivaló és folyadék miatt ilyen érzés, vagy ez pánikroham? Vagy esetleg rosszabb?



2015. aug. 18. 22:19
 1/3 anonim válasza:
Ugyanezt éreztem tavaly 4 hónapig, de én a túlsúlyom miatti depressziótol... Elèg jelentősen elengedtem magam az utobbi 5-6 évben és erre csak tavaly döbbentem rà aztán előjöttek ezek amiket leírtál azzal kombinálva hogy éjjel felriadtam hogy nem kapok levegőt. Orvosnál voltam úgyszintén minden rendben volt. Aztán kitűztem célúl hogy megvàltozok és nem érdekel mennyire mèlyről indulok de lefogok fogyni. Rà egy hétre már nem volt pánikom ès azóta is fogyókúrázom. Lehet nálad is valami ilyen lelki eredetű, ezen meg csak az változtat ha elfogadod magad vagy felidegesíted magad és elhatározod hogy ha törik ha szakad te annyit fogsz enni hogy igenis felhízol egy kicsit. Hidd el fejben ha eldől nincs az a gén meg pánikbetegség ami akadály lenne.
2015. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Valószínü, ugyanis a barátnöm elfogadott így, akkor kiegyensúlyozott voltam, sokat törödtem magammal, amióta vége... Nem érdekel semmi :(


Kibékültünk, de nem hiszi, hogy szeretem (én voltam hibas)


Azelott ilyen nemvolt. Lrehet hozzá köze? Nagyon hiányzik... Nkm nagyon fontos ember..

2015. aug. 19. 00:05
 3/3 anonim ***** válasza:
A tunetek alapjan,igen,panikroham volt. Probald a gondokat megszuntetni
2015. aug. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!