Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet valamiféle pszichés...

Ez lehet valamiféle pszichés probléma?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje kínoz sok tünet. Szédülés, gombóc a torokban(mintha el lenne zárva) , nyelési nehézség, furcsa érzés a melkhasban, és fulladás. A torok gombóc nagyon gyakran van , de ha jön hozzá a fulladás és a többi akkor azt hívom úgymond "rohamnak". Akkor elkezdek fel alá járkálni a házban kimegyek az udvarra akár hajnalban is stb. Nagyon rossz már és félek orvoshoz menni , mert nagyon félek attól , hogy valami olyan betegségem van amiben megfogok halni hamarosan. Illetve a rohamok közben is nagyon félek , hogy meghalok.

19 éves vagyok ,fiú.



2015. jún. 18. 08:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah igen és ez nagyon gyakori szóval naponta többször is és hosszabb ideig tartó dolgok ezek, ezért nem gondolnád h pánikbetegség mert az rövid ideig tart és nem mindennap naponta többször, legalábbis így olvastam.
2015. jún. 18. 08:32
 2/4 anonim ***** válasza:
tedd rendbe a dolgokat az agyadban és elmúlnak ezek. olyanra meg ne gondolj hogy megfogsz halni valami betegségben mert ez is kiváltja ezeket. nyugodj le, ne agyalj, tereld el a figyelmed, sportolj! vagy menj el pszichológushoz vagy kineziológushoz
2015. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az ilyen tünetek döntő többsége pszichés alapú képzelgésen alapul és minél jobban berezelsz tőle, egyre több ilyet képzelsz be magadnak... Nyugi van! Semmi baj, nem vagy halálos beteg sztem de azért nézz el egy dokihoz, hogy megerősítse az én véleményem. Remélem nekem lesz igazam :) Jobbulást neked és te irányítod a "tested" okés? :D
2015. jún. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szervi ok kizárása fontos. Ezek a tünetek valószínűleg pszichések. Gyógyszer és/ vagy terápia lehet a megoldása.
2015. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!