Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 4 évem tartó torokfájás mitol...

4 évem tartó torokfájás mitol lehet?

Figyelt kérdés

orrmelléküreg gyulladásra gondolok most, megfogom nézetni ebben az irányban, az a baj már sok orvosnál jártam, ezt még nem nézték nekem, senki se lát semmi, csak refluxra fogják, de már az összes létezo savlekötöt beszedtem, és nem reagál rá semmit.

nem is fájdalom ez inkább, kapar, csikiz, érzékeny nagyon, és berekedek. folyamatosan váladék is csurog hátra mint mikor megvagyunk fázva, de nekem ez állandós.

valakinek van esetleg hasonlo panasza???



2015. okt. 15. 11:24
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
Váladékcsorgás lehet allergia is, rekedtség nekem refluxtól volt.
2015. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
akkor már 2 év alatt amióta savlekotoket irogatnak es mindegyik fajtat kipróbáltam hatnia kellett vvolna valamit nem ??
2015. okt. 15. 22:03
 3/53 anonim ***** válasza:

Valószínű krónikus garatgyulladásod van!Megvannak még a manduláid és milyenek?Ha igen,nem gondoltál még rá,hogy kivetesd?A rossz mandulák okozhatnak állandó torokfájást!

A hátsó garatfalon vannak hólyagok és a nyelvcsap körül a garatívek,pirosak?Tudsz képet mutatni a torkodról?Ha nem akarod kitenni,küldheted privátban is.

Nekem is hasonló gondok vannak a torkommal,mindig piros a egész garatom,hátul gyakran hólyagos.Rendszeresen gargalizálok sós vízzel,ecsetelem a torkom Glycosepttel,mégis 2-3 havonta kell gégészetre mennem,torokgyulladás miatt.

2015. okt. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
2009ben vették ki mert mandulanagyobbodasom völt. a torkom nem piros nem látnak a dokik benne semmit csak hogy szaraz nyalkahartya....meg hogy biztos reflux....en már nemtudom de elmegyek megint egy fül orr egészhez h nézzen meg jobban
2015. okt. 16. 08:38
 5/53 anonim ***** válasza:

Nekem is háromszor akkora a jobb oldali mandulám mint a másik,de nem szokott mandulagyulladásom lenni,ezért nem veszik ki.Csak a torkom fáj,piros,gyulladt mindig.A garatnyálkahártya nekem is száraz.Rufluxom nincs,vizsgálták.Csövet is dugtak már le a torkomon.

Néhány napja voltam gégészeten,csináltak gégetükrözést és nagyon alaposan megnézték a torkom.Holnap megyek garattükrözésre,be fognak nézni a garatívek mögé is.Kellemetlen,én mindig öklendezek ha a torkomban kotorásznak.De menj vissza a gégészetre,ne hanyagold el.Nem fájhat állandóan a torkod,ki kell deríteni mi okozza.

2015. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
igen és nem is az h fáj, bárcsak fájna, de ez roszabb érzés, a nap 24 orájában érzem, érzem hogy érzékeny mintha valami felsértette volna, nemtudom, 2011ben volt gyomortürközésem de ha az sértette volna fel akkor csak látnának valamit, nemtudom, a slejm is idegesit, meg hogy köhögésre ingerel a garatom, biztos nagyon száraz, pedig iszok. és az h nem használ a savlekötö azt jelenti hogy nincs refluxom, vagyis volt doki aki ezt mondta. ha allergia lenne azt nem érezném mindig vagy igen ? dde alkoholt se tudok inni, mert ahogy iszom ugy basztatja a torkomat.
2015. okt. 16. 10:28
 7/53 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki ugyanaz a bajunk lehet.Csak nekem piros és gyakran fáj is.Az alkohol az én torkom is irritálja,ég a gégém tőle.A nyelvem általában fehérebb a normálisnál,főleg reggel.Mutatok képet,nekem mindig ilyen ronda.Te is mutass,szeretném látni a te torkod milyen.

[link]

2015. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
jaj :D a te torkod tényleg félelmetes, bocsi hogy ezt mondom, mindjárt probálok én is képet csinálni.
2015. okt. 16. 11:49
 9/53 anonim ***** válasza:
Oké,szeretném látni!Vacuval csináld,jól belevilágít a torkodba,közelről....A dokinő is mondta:rémesen néz ki a torkom!
2015. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

[link]



na mit látsz ebből? :D

2015. okt. 16. 12:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!