Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hónapja tartó torokfájás...

1 hónapja tartó torokfájás (nem gyulladás). Mitől lehet?

Figyelt kérdés

1 hónapja jobb oldalon a nyirokcsomó alatt (kb 2-3 ujjnyival)

fáj a torkom.ha ételt vagy folyadékot nyelek akkor nem fáj.estére erősödik a fájdalom.voltam fül-orr-gégészeten

Azt mondta az orvos hogy a gégémbe nem lát gyulladás és semmi egyéb problémát.elküldött nyak röntgenre de

csak júliusra kaptam időpontot, és elég rossz hogy fáj de nem tudom mitől.ha valakinek volt már hasonló problémája,és kiderült mitől volt,kérem írjon.


2014. máj. 25. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, felénk nem kell nyaki ultrahangra időpont.Manduláid megvannak?
2014. máj. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, látom, hogy röntgen.
2014. máj. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az orr-fül-gégész nem tudta, hogy mitől van, akkor mi sem tudhatjuk, majd a röntgen többet mond.

Nem sok a savad? Nekem is szokott jobb oldalon fájni egy ponton a nyakamon, amikor magas a savszintem.

2014. máj. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a sav lenne a baj, akkor a gyomromnak is égnie kéne néha, nem?megvan a mandulám de azt látniuk kellett volna ha azzal van baj.köszi a válaszokat.
2014. máj. 25. 09:00
 5/5 anonim válasza:
Kérdező,tudom,régi a kérdés. Mi történt azóta veled? Mi állt a torokfájás hátterében?
2021. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!