Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 5 hónapos, éjszaka...

Kislányom 5 hónapos, éjszaka 3,4x szopcsizik, közben is fel-fel ébred. Mostanában pedig a 3. evés után van egy min.1 órás ébrenlét. Mitől lehet ez? És normális az ilyen sűrű evés éjszaka?

Figyelt kérdés
6 hetes koráig csak 1x kelt fel éjszaka, utána "sűrített" be ennyire az evésekkel. Már elkezdtem a hozzátáplálást, ugyanis arra is gondoltam, nem elég neki a tejem, azért eszik ilyen sűrűn éjszaka.
2010. febr. 10. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 4-5 hónaposan "sűritett be", most 11 hónaposan is felkel 2-3x.

Semmi összefüggést nem látok,azzal, hogy hányszor és mennyit evett, ugyanúgy felket amíg csak szopott(6hó), most 3x eszik szilárdat (+ha vacsizunk, akkor is eszeget) és szintén felkel.

Ha az esti cici után akartam neki adni még pótlást, csak szótrakozott az üveggel, egyértelműen nem volt éhes.


Én 2,5 éves koromig felkeltem éjszaka:-))

2010. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem éhes hanem szomlyas vagy zavarja valami.Probáltad már hogy tej helyett vizet vagy teát adsz neki?Az hogy hányszor kell teljesen változo gyerekeknél az első babáb 1 évesen 3- szor kellt a második most lesz hét hos és végigalussza az éjszakákat.
2010. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáltál már tápszert adni neki? Az jobban ellakatná, mint az anyatej, mert az sokkal könnyebben "átszalad" rajtuk, pláne, ha már nem elég tápláló.
2010. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

én pl nem próbáltam a tápszert (pépet, sinlacot, fagyasztott tejet igen) de ha este nem éhes,akkor hogy enné meg.

Mert a cici kell neki.

2010. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!