Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális ha, , Ébren álmodom"?

Az normális ha, , Ébren álmodom"?

Figyelt kérdés
Szóval szokott olyan lenni, hogy elnézelődök valamin és nem elbambulok, hanem olyan állapotba lépek mintha aludnék, de ébren vagyok, reagálok a különféle dolgokra (pl.: Ha hozzámszólnak válaszolok) de olyan mintha álmodnék. Tehát látom magam előtt a képet.

2013. nov. 23. 22:13
 1/2 anonim válasza:

Nem olvasol egy kicsit túl sok "látós" könyvet? Bocsi, de szerintem beképzeled ezt a dolgot. Lehet, hogy egyszerűen nem érdekel,amiről beszélnek, és elterelődik a figyelmed.De az alváshiány is okozhatja ezt(napi min.7 óra!)

Tehát pihend ki magad(!), próbálj koncentrálni a másikra(!)

és nem fogsz "ébren álmodni"

2013. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hasonló állapot a révülés ha hallottál már róla. Próbáltam is, sámándob segítségével értük el ezt a közel ébren álmodó állapotot. Csak ott az ember nem biztos hogy azonnal reagál mindenre.

Talán valami hatására, vagy csak úgy ilyen állapotba kerülsz, és a gondolatok képekben jelenhetnek meg, de csak tippelek. Nem nevezném meditációnak, ez inkább ellazulás.

2013. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!