Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Azert nem müködik a szervezete...

Azert nem müködik a szervezetem/emesztesem mert nem erzem jol magam es nem vagyok otthon?

Figyelt kérdés
Heten 5 napot koleszban es a suliban vagyok.. Es szarulerzem magam mert nincs magany es allndoan nyuzsges van.. Eszre vettem, hogy ez kihat ugy a kozerzetemre de folleg az emesztesemre.. Rendszeresen jarok gyurni de hiaba ha nem dolgozza fel teljesen a szervezetem a kajat es igy nem tudok mit felhasznallni.. A heten ha 1x eltudok menni nagy wc re.. Mikor haza megyek hetvegere akkor alltalaban egy nap tobbszor is sikerul uritenem.. Mitevo legyek hogy a tanulmanyaimat is betudjam fejezni ez melett mukodjon rendesen a szervezetem..
2015. okt. 22. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne hajszold a szervezeted, pihenj többet, esetleg jógázz. Ha ez távol áll tőled, akkor mély levegő lassan kifújva. Némi plusz oxigén csodákat tesz a szervezetben.
2015. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!