Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy néha olyan...

Mitől lehet, hogy néha olyan erősen ver a szívem, hogy kb. a testem is mozog hozzá?

Figyelt kérdés
De olyan hihetetlen pillanatokban, mint pl. zenehallgatás közben, és nem gyorsan ver, hanem csak erősen. :o

2015. okt. 28. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan hogy érted, hogy a tested is mozog a szívdobogásodra? Melyik testrészed, hol látod, érzékeled?
2015. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az egész testem, a szívdobogás ütemére.:O Olyan erősen ver a szívem:/
2015. okt. 30. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a videót, magyar felirattal:


[link]

2015. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ööööö utolsó ezt nem nagyon értem..
2015. nov. 8. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak az jutott róla eszembe, nem bántásként linkeltem be. Egyébként nem az lehet hogy "ráz a hideg/ideg"? Nem vagy ideges, feszült valami miatt? Nyomaszt valami? Hasonlót én esetleg akkor érzek ha mondjuk ülök pl a gép előtt, és szinte mozdulatlanul már érzem a szívdobbanásokat, és látom ahogy kicsit előre-hátra mozdulok... ez lehet így hülyén hangzik de nem tudom másképpen írni.
2015. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tudom, miről beszélsz: néha teljesen váratlanul elkezd erősen verni a szived, annyira, h érzed, ahogy ver, ha lefekszel meg hallod a füledben, nem? Nekem pl így van és anyának is, szerinte az időjárásra vagyunk érzékenyek (nála pl 18 körül kezdődött, ahogy nálam is). Elvileg nem veszélyes, csak nagyon idegesítő, főleg, ha éjszaka történik és a saját szívdobogásod nem hagy aludni. Kérdezz körbe a családban, hátha vkinek volt ilyen gondja :)
2015. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2015. dec. 5. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!