Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbeteg vagyok? Vagy csak...

Belőlemcsakegyvan kérdése:

Pánikbeteg vagyok? Vagy csak szorongok? Ha igen ez mitől alakulhat ki? Sok stressz? Többi lent!

Figyelt kérdés
Jó ideje néha néha előjön olyan bennem hogy hányingerem van,rossz a közérzetem,remegni kezdek,félni..és menni alig tudok. de nem mindig csak néha jön elő.. most is szédülök kicsit meg remegek.. szerintetek mi ez? Fontos! :/ 15/L
2015. nov. 5. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a sok stressztől, előfordulhat, hogy pánikrohamról van szó. Ha van az iskoládban iskolapszichológus, akkor érdemes lenne felkeresned és részletesen beszámolnod neki ezekről a tapasztalataidról, mert egy szakember tudja mégiscsak megmondani pontosan, mi is ez, és mit lehet ellene tenni. Ha nincs iskolapszichológus, akkor menj el a házi orvosodhoz:)
2015. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!:) csak kicsit félek vele dokihoz menni.. nemtudom miért csak nekem ez olyan fura..
2015. nov. 5. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig minél előbb kiderül, miről van szó, annál hamarabb megnyugodhatsz / elkezdhetsz azon dolgozni, hogy ez megszűnjön. Semmi fura nincs ebben, légy bátor, mert később akár sokkal rosszabbá is válhatnak ezek a "rohamok".
2015. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!