Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan szivbetegség amit...

Van olyan szivbetegség amit sem EKG sem a vérvétel, sem az ultrahang nem mutat ki?

Figyelt kérdés

- Erősen fáradékony vagyok az utóbbi időben

- arcom folyamatosan beesve

- ha sportolok alatta és utána szószerint a hullafáradtság kerülget


Voltam már ezügyben orvosnál de azt mondták phszihikális jellegű a probléma ami elég hihetetlennek tűnik

Sokat steresszeltem és kiabáltam az elmúlt években, előfordulhat olyan szivprobléma amit sem az EKG, sem a vérvétel sem a UH nem mutat ki?

Úgy érzem magam mint egy 80 éves



2015. nov. 15. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:

nem


amúgy egy ún. managerszűrésre elmennék a helyedben egy magánklinikára

2015. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2015. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy a probléma nem a szíveddel van ténylegesen?

Aki állandóan stresszel, nem piheni ki magát, netán még vitaminhiánya is van, annak pontosan ilyen tünetei vannak és nem szívbeteg!

Ha volt vérvétel, EKG, szívultrahang és nem találtak semmit, akkor hidd már el, hogy nem a szíveddel van gond, hanem az életviteleddel, a környezeteddel!

Talán nem ártana valamilyen stresszoldó programot keresned, szedni némi vitamint, főleg magnéziumot és lehet jobban is lennél!

2015. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3: nem hiszem, mert kifezetten a szivet megdolgozó munkánál vagy sportgyakorlatoknál súlyosbodik egyből a rosszullétem ha dolgozom vagy ha csak kondizok, futok olyan vagyok mint egy hulla utána, legalább is nem sok választ el tőle


Persze phszihikálisan is lehetek igen súlyos állapotban én nem tagadom ami különböző tüneteket válthat ki de a rosszullétek mégis úgy érzem, hogy a szivemről jönnek


Nemtudom létezik e olyan, hogy valakinek kiöregedik a szive

2015. nov. 15. 14:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség is simán lehet! És az sem függ össze a szívbetegséggel, mégis ott érzed a tüneteket!:)
2015. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek!


Egyébként magamat telenyomva pánikbetegség elleni gyógyszerrel+erős stresszoldó gyógyszerrel+nyugtató kombinációval is megmarad az erősen kifulladt és beesett arc állapot ha a szivem megdolgozom


Szóval ezért olyan hihetetlen számomra, hogy nem a szivről jönne a rosszullét

2015. nov. 15. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:

A pánikbetegség gyógyszerrel nem gyógyítható!

Gyógyszerrel csak a tüneteket lehet kezelni.

Mindaddig amíg pánikbeteg valaki, addig beszedhet akármilyen gyógyszert, nem fog meggyógyulni és a tünetei újra meg újra elő fognak jönni.

Javaslom, hogy fordulj egy nagyon jó pszichológushoz és jógázz. Vannak nagyon jó stressz és pánikoldó jógagyakorlatok is, jó lenne, ha tényleg javítanál az életviteleden, ha kerülnéd a stresszel helyzeteket és pár hónap alatt rájönnél magad is, hogy a vizsgálatok nem hazudnak, máshol van a gond!

2015. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Évek óta ebben élek sajnos igen súlyos pánikbeteg vagyok de ez most más szerintem vagy szivem vagy a tüdőmről jön

A kezemen a körmök is elkezdtek négyszögletesdni, hogy miért nem tudom (valószinűsitem a tüdő átformálódását egy egy roham után amikor nagy levegőt veszek)


Nagyon oda kell figyelni egyébként mert a legkisebb változás egy pánikbetegnél azonnali rosszullétet vált ki

2015. nov. 15. 14:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor ez itt a gond.

Pánikbeteg vagy, a szíveddel meg semmi gond, pánikrohamaid meg annál inkább vannak.

Én is voltam pánikbeteg, viszont fogtam magam és tettem róla, hogy meggyógyuljak, javaslom neked is!

2015. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

sajnos nem olyan könnyen megy, 4 év alatt csak egyre súlyosabb állapotba kerültem, az elején még elég volt a pánikroham elleni gyógyszer ma meg már egy egész kis marék gyógyszer sem elég


Azon gondolkodom, hogy kifáradhatott a sziv a sok kiabálástól esetleg agressziven összehúzódott vagy kitágult a kiabálás alatt és most ezért lehetek rosszul?

Mostanában nemtudok már hangosabban kiabálni sem mert egyből rosszul leszek

Jó lenne egy teljes képet kapni a szivizom az erek és a sziv belső állapotáról

2015. nov. 15. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!