Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A 138/82 vérnyomás magasnak...

A 138/82 vérnyomás magasnak számit 27 évesen?

Figyelt kérdés
Kellene gyógyszert szednem?
2015. nov. 16. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen; de milyenek a körülmények?


Gyógyszert csak akkor szabad szerintem szedni, főleg fiatalon, ha semmi természetes módszer, szer nem segít.


Nagyon jó a fokhagyma -sajnos nyersen- , használ a bio kakaópor -sajnos drága-, a torna, lazítás, ha kell, lefogyás, van, akinek a céklalé.

Ki kell mindent próbálni. Még a gyógyszerek is csak kb. 60 %-ban működnek.

2015. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma mértem. 127 volt
2015. nov. 18. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:

De az is számít, hogy mikor, hogyan méri valaki; mennyi a pulzus, stb.


Pl., ha túl alacsony a vérnyomás, percek alatt emelkedhet, ha iszik valaki egy pohár vizet.


Mit mond az orvos?

2015. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aki erre azt mondja ,hogy gyogyszer kell,az igyon meg naponta 40 liter kávét ,energia itallal.

Nekem már 18 évesen 140 volt,most 40 évesen 150 ,és minden évben rendszeres sportorvosi vizsgálaton megyek keresztül,szerintük is tökéletes.

Persze akinek az az érdekel ,hogy több gyógyszert adjon el ,annak magas.

2015. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor pihensz vagy alszol,kb a nap 10 órájában ,akkor még alacsony is nyugodj meg.
2015. dec. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!