Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S. RÁkos vagyok? Segítsé...

S. O. S. RÁkos vagyok? Segítség borsónyi nagyságú kerek tapintásra fájdalmas csomó van a hasamon,

Figyelt kérdés

Már kezdek megijedni. 27 éves férfi vagyok a panaszom hogy Körülbelül négy napja lila a hasamon a bőr 5-8 cm sugarú ellipszis alakú területen. Elhelyezkedése a has jobb alsó kvadránsa az appendix fölött közvetlenül. Szemmel nem látható tapintásra nyomásérzékeny és nagyon fáj. A tüneteim már amióta észrevettem cc. négy napja változatlanul fent állnak sőt a bőr lilás elszíneződése még erőteljesebb mint korábban volt.


Félek hogy nehogy rákom legyen ilyenre gondolok h. Kaposi szarkóma, vagy vastagbélrák utolsó stádiuma bőrön megjelenő tünetekkel stb..


Valaki segítsen mi lehet ez? Fotót is felteszek majd nemsokára. Vagy menjek orvoshoz? Mit tegyek?



#rák #lilás elszíneződés
2015. nov. 17. 21:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha neked fontosabb a büszkeséged és a lustaságod, mint az egészséged, akkor nem, nem fontos. Végül is lehet, hogy elmúlik magától és meggyógyulsz. Vagy nem.
2015. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Szerintem sem rák. A leukémia sok kis pirosas pontot okoz szerte a testen nem egy nagyot. Ha elmész a másik orvoshoz és úgy látja súlyos ő is fog adni beutalót szerintem
2015. nov. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
De 62%-os te azt írtad hematóma most nem akarom magam égetni orvos előtt h. egy véraláfutással meg csomóval elmegyek hozzá és kinevet. Van bennem tartás és büszkeség vagy hívd akárminek is!! Nem tudom mit tegyek AZT modntad hematóma meg ütődés következtéebn alakult ki. Most mivan?
2015. nov. 17. 23:14
 14/21 A kérdező kommentje:

63%-os EÜ-ben dolgozok és tudom hogy a LEUKÉMIA lilás elszíneződést mutat a bőrön.


pl:


[link]



UGYAN OLYAN MINT AZ ÉN BŐRTÜNETEM

2015. nov. 17. 23:16
 15/21 anonim válasza:
Van más tüneted is? Bármi más ami szokatlan? Azért egy ráknak nem csak egy tünete van általában.
2015. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Igen kifejezett farkaséhségem van ma is rengeteg csokoládét megettem. Rendkívül fáradékony vagyok utóbbi hónapokban. Két naponta délutánonként alszok két-három órát. Ébredés után olyan vagyok mint akit fejbevágtak olyan gyenge, erőtlen.


Ezen felül négy hétig köhögtem bő hónapja maradt abba erős antibiotikum kezelést követően. Most megint köhögök már egy hete. Hőemelkedésem volt pár hete. Ezen felül súlyos izomgörcs jelentkezett a bal lábamban több alkalommal. Éjszakai izzadás és néha kézremegés, idegesség és szorongás a panaszom.

2015. nov. 17. 23:24
 17/21 anonim válasza:
Most nem azért de ezek teljesen a leukémia tünetei. MENJ ORVOSHOZ AZONNAL!!!!!!!!!!
2015. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Melyik tünete a leukémiának abból amit felsoroltam?
2015. nov. 17. 23:28
 19/21 anonim válasza:
Az éhség, fáradékonyság, hőemelkedés, izzadás mind tipikus tünetek. Írd be hogy leukémia tünetei, ezeket biztosan kiadja.
2015. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
jó inkább nem megyek el orvoshoz ha vérömleny elmúlik ha meg leukémia akkor az az én bajom. Nem valószínű amúgy már csak a nagy számok törvénye alapján se mert elég ritka betegség :)
2015. nov. 17. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!