Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S. RÁkos vagyok? Segítsé...

S. O. S. RÁkos vagyok? Segítség borsónyi nagyságú kerek tapintásra fájdalmas csomó van a hasamon,

Figyelt kérdés

Már kezdek megijedni. 27 éves férfi vagyok a panaszom hogy Körülbelül négy napja lila a hasamon a bőr 5-8 cm sugarú ellipszis alakú területen. Elhelyezkedése a has jobb alsó kvadránsa az appendix fölött közvetlenül. Szemmel nem látható tapintásra nyomásérzékeny és nagyon fáj. A tüneteim már amióta észrevettem cc. négy napja változatlanul fent állnak sőt a bőr lilás elszíneződése még erőteljesebb mint korábban volt.


Félek hogy nehogy rákom legyen ilyenre gondolok h. Kaposi szarkóma, vagy vastagbélrák utolsó stádiuma bőrön megjelenő tünetekkel stb..


Valaki segítsen mi lehet ez? Fotót is felteszek majd nemsokára. Vagy menjek orvoshoz? Mit tegyek?



#rák #lilás elszíneződés
2015. nov. 17. 21:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

LOL :D

Ekkora egy verebet.

27 éves férfi... Látszik.

2015. nov. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!