Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már veled olyan hogy...

Volt már veled olyan hogy rosszul lettél vizsgadrukk miatt?

Figyelt kérdés

Első éves főiskolás vagyok és a téli vizsgaidőszakban volt két kisebb rosszullétem is, ami vizsgák előtt történt. Az egyik annyira nem volt vészes, a második alkalommal viszont egy szóbeli vizsga előtt gyakorlatilag elájultam a főiskolán. Akárhogy is gondolkoztam utólag, nem találok más magyarázatot a rosszullétekre. Korábban is tudtam magamról, hogy stresszes, izgulós típus vagyok, de ez azért túlzás. És most rendesen be vagyok parázva hogy mi lesz így velem a kora nyári vizsgákon.

Veletek is történt már ilyesmi?



2015. ápr. 19. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik ilyen, én szakközépben úton a suli felé lettem rosszul (aznap dolgozatot írtunk).

Próbáld meg lazán venni. Nincs tétje.... mi történik, esetleg megbuksz és újra vizsgázol, vagy abbahagyod a sulit, semmi nem kötelező, vedd lazábban. Nem szabad belebetegedni a tanulásba és a vizsgába, mert ennyit nem ér az egész. Az érettségid már megvan, más is boldogul így a világban. Ha ráparázol még rosszabb lesz!

2015. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!