Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellkasi fájdalom?

Mellkasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Kb 1,5 hete kezdődött. Bal oldalt érzek, ilyen nyomó fájdalom vagy nem is tudom, hogy nevezzem, mintha nehéz lenne a szívem. Általában felkelés után pár órával kezdődik és csak másnap reggelre múlik el, (ha lefekszem pihenni akkor is érzem), viszont ami fura, hogy ha mozgásban vagyok nem érzem.

Azt hozzá kell tennem, hogy kb 2 hete szedek magas vérnyomásra gyógyszert,aminek a lehetséges mellékhatásai közt ott van a mellkasi fájdalom is (igaz, a nagyon ritkán előfordulónál, de ott van),én erre gyanakszom, igazam lehet? Jövő héten megyek vissza az orvoshoz, de addig is idegesít a dolog.



2015. nov. 26. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy hiszem ez az egyik leggyakoribb kérdés és tünet sajnos nagyon nehéz választ adni. Melkasi fájdalmat rengeteg dolog idézhet elő: szív, tüdő, gerinc bántalmak, emésztési zavarok, stressz, pánik betegség és gyógyszerek.

Orvoshoz kell fordulni.

2015. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!