Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tarkó, kisagytáji fájdalom...

Tarkó, kisagytáji fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés

Gyakran fáj a tarkóm, kisagyam környéke. Fejem nem szokott, max. ha jön valami front, vagy ideges vagyok. Szédülni sem szoktam. A vérnyomásomat többször is mérték, jó volt, legutóbb 111/72 pulzusom 65. Sokat ülök gép előtt görnyedten, illetve ha tanulok, általában akkor is görnyedt a hátam, ezt sajnos észrevettem. Okozhatja ez? Vagy mi lehet szerintetek?

Ui.: Sokat szorongok meg idegeskedek, nem tudom ez kiválthatja-e. (járok pszichológushoz is)


17/L



2015. nov. 30. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A jóllét titka az, ha nem hallgatsz az elme süketelésére!

Első körben a vérnyomásra tippeltem volna, de ha az kizárható, akkor lehet, hogy izomgörcs, helytelen testhelyzet, hirtelen mozdulat. Masszázs, izomlazítók.

2015. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat vagy merevhelyzetben (pl.tv nézés,számítógép bámi) ez azt válthatja ki,hogy az izmok megmerevednek a nyakadnál,ettől fájhat a szem és a kisagy is.:)
2015. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!