Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 11 éves vagyok és ma lehet...

11 éves vagyok és ma lehet hogy elkell mennem orvoshoz és nagyon félek (? )

Figyelt kérdés
Ugy volt hogy hányingerem lett az iskolában és felhívták az apukámat és ő értem jött és már ellett használva az a 3 nap amikor a szülők igazolhatják hogy nem volt a gyerek iskolában, és én nagyon-nagyon szégyellős vagyok 6 éves korom óta még pólóba is szoktam fürödni és ami kérdésem lenne az az hogy : Ugye hogy csak akkor szokták azt mondani a doktor nénik hogy vedd le a pólód mert most meghallgatlak amikor köhögök ugye? de ha egyáltalán nem köhögök akkor maximum csak a torkomat nézik meg és adnak egy igazolást ugye? köszönöm széoen előre a válaszokat !

2015. dec. 8. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt a problémát a vizsgálat elején tudatni kell a szüleidnek és neked a doktorral. És akkor pólóban is megvizsgálhat. Vagy ha netán mégsem tudja úgy megbízható eredménnyel meghallgatni a tüdődet és a szívedet, akkor a sztetoszkópot a pólód alá is teheti ha az nem problémás. A lényeg hogy meg kell beszélni.
2015. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. dec. 8. 10:57
 3/13 anonim ***** válasza:
A szüleidnek leginkább pszichiáterhez kéne vinniük téged.
2015. dec. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Molyember ***** válasza:
Ezzel érdemes lenne orvoshoz menned, mert pár év múlva megnyomorítja majd az életed.
2015. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
van pszihiáterem
2015. dec. 8. 11:13
 6/13 A kérdező kommentje:
bocsanat ha rosszul irtam
2015. dec. 8. 11:13
 7/13 A kérdező kommentje:
de akkor ha nem kohogok nem fog meg hallgatni ugye?
2015. dec. 8. 11:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazolást akkor adnak, ha beteg vagy. Ha meg akar hallgatni a doktornéni, akkor csukd be a szemedet, azt annyi. Ha nem tud megvizsgálni, akkor igazolást sem fog adni.
2015. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudlak megnyugtatni. Engem az orvosom mindig meghallgat, ha betegség miatt megyek el hozzá.
2015. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Andizsuzsi ***** válasza:

Miért van olyan érzésem, hogy valaki már megint jól szórakozik?


De, megvizsgál. Tüdőgyulladásod pl. simán lehet anélkül, hogy köhögnél.

2015. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!