Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti hogyan rázzátok fel magatok...

Ti hogyan rázzátok fel magatokat, ha kimerültek vagytok, és otthon se tudtok pihenni? Esetleg beszélnétek a főnökötökkel, miért romlott a figyelmetek, ha nem hétköznapi oka van, és az ok családi probléma?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem beszélnék a családi problémáimról a főnökömnek.

Én kis helyen dolgozom, baráti a viszony, de így sem hoznám fel. Max. ha rákérdez, akkor mondanék valamit.

De nem szeretném a magánéleti problémáimmal terhelni a munkatársaimat, főnökömet, nem az ő dolguk. Nekik is megvannak a maguk bajai. Nem nekik kell megoldani az én gondjaimat.

Mivel nem tudom, hogy milyen problémád van, így nem tudok tanácsot adni, hogy hogyan tudnál otthon pihenni, hogy ne legyél kimerült.

2015. dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lehet az a családi probléma ami miatt kimerülsz? Nincsenek megelégedve veled a szüleid? Vagy esetleg alkoholisták?Hol romlott el a viszony ? Oda menj vissza időben ahol még jó volt.Tegyél valamit, hogy továbbá is idilli legyen a családi kapcsolatod, mert a család szent és sérthetetlen.Pláne most advent és karácsony idején.Minden probléma orvosolható, csak meg kell keresni a módját.
2015. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!