Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaletapadás kezelése...

Kissrobi12 kérdése:

Fitymaletapadás kezelése otthon? 14/F 5 éve van ez a probléma de nem mertem szólni senkinek sem azt hittem magától megoldódik.

Figyelt kérdés
Fitymaletapadásom van kb 5 éve és merem el mondani senkinek sem nem merek el menni orvoshoz mert félek a fájdalomtól meg a többitől az utókezeléstől. Mit tudok tenni ez ügyben otthon egyedül vagy valami kenőcsöt tudnék venni a patikában vagy nem tudom? Legvégső esetben 18 éves koromban mennék el orvoshoz abból lehet bajom, ha addig várok? Nagyon félek a ráktól meg a gyulladásoktól de az orvos meg fáj és nem merem.

#fityma #letapadás #Kezelése Orvos nélkül műtét nélkül.
2012. szept. 29. 11:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
szerintem itt mindenki azt fogja írni,hogy menj orvoshoz.
2012. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

De nagyon nem szeretnék ,mert tudom ,hogy menyire fáj és azt nem szeretem de valami más megoldás biztos van a 21.században élünk.

Ja még annyi tehát ez nem zavar a merevedéskor nem fáj nem nehéz vagyis nem szűkület de a tisztításban igen sajnos zavar.

2012. szept. 29. 12:11
 3/23 anonim ***** válasza:

",mert tudom ,hogy menyire fáj"

Honnan tudod, ha sose voltál vele orvosnál?

Szerinted ha 5 év alatt nem oldódott meg, akkor majd most meg fog? Ne legyél már idióta, menjél orvoshoz!!!

2012. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De tudom mennyire tud fájni már 2x voltam vele életem során az utolsó 7 éves koromban volt és majdnem meghaltam a fájdalomtól és én ezt még 1x nem bírnám ki.ezért szeretnék valami alternatív módszert pl krém vagy áztatás vagy nem nem tom mi ,de műtétet semmi féle képp nem jöhet szóba se műtét se felrántás.
2012. szept. 29. 13:20
 5/23 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedj tovább otthon, ha ilyen hülye vagy...
2012. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De most nem birok elmenni dokihoz nem vagyok rá képes mert tudom hogy az első még meg sem nézte már körülmetélést fog javasolni meg ha mást javasol az is tuti fájni fog nem merem.
2012. szept. 29. 13:44
 7/23 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne itt jajveszékelj, hanem tűrjed. Nincs más módszer, vagy elmész orvoshoz, vagy nem, de akkor ne itt rinyálj, mert úgy se tudunk veled mit kezdeni.
2012. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Akkor elmegyek majd 18 éves koromban akkor már felnőtt ép gondolkodású férfi leszek és akkor már majd talán bírni fogom a műtétet de most nem vagyok rá képes most se testileg se LELKILEG. Addig meg valahogy kihúzom még remélem.
2012. szept. 29. 14:03
 9/23 anonim ***** válasza:
Hátha addig már tényleg semmit nem lehet vele kezdeni műtéten kívül. Gratulálok.....
2012. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De miért ,ha most el megyek akkor ír valami krémet vagy nem tom mit szoktak és akkor elkerülhető a műtét? Akkor rend bejöhet?
2012. szept. 29. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!