Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányás, hasmenés milyen...

Hányás, hasmenés milyen betegség tünete lehet?

Figyelt kérdés
nem véres egyik sem.
2010. márc. 23. 05:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Most van vírus, nem tudom mi a neve, de a tünetek eggyezők, minél előbb menj el a dokihoz, és nagyon sok folyadékot igyál
2010. márc. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Járvány van, kb. 1 hetes lefolyással, magas lázzal, hasi görcsökkel, hányás és/vagy hasmenéssel.


Diétázz (sima, sózott főtt rizs, főtt krumpli, száraz keksz), igyál sok folyadékot (kanalanként, kortyonként hideg teát, szénsavmente hideg vizet). Pihenj sokat, ha lázad van csillapítsd, hányingerre jó a B6, hasmenésre (amúgy a gyomrot is nyugtatja) a Smecta.

Jobbulást!

2010. márc. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, most van a calici vírus, sztem ezt kaptad el ( én már átestem rajta, 2 napig hányás, láz, fejfájás, szédülés, azt 4dik napra már semmi bajom se volt)

de ha tartósan fennáll, vagyis, hogy sűrűn jelentkezik akkor lehteséges a kimerltség, stressz velejárója is

azért erre gondolom mert az általános közérzethez tetted fel a kérdést, és lehet hogy te lelkiekre is gondolsz

2010. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat.


F/21

2010. márc. 23. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!