Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond a hasmenés? Nem betegség!

Gond a hasmenés? Nem betegség!

Figyelt kérdés

Második babámmal vagyok 6 hetes terhes.

A szülés óta erősebb a menszeszem, olyankor hasmenésem is szokott lenni a méhem mozgásától, tekergésétől.

Már 2 hete hasmenésem van, de csak reggelente. Hogy is mondjam? NEm kell egész nap a wc-n ülnöm, csak elég híg.

Pedig az első babámnál ilyenkor már szenvedtem a székrekedéstől a vas miatt.

Ugye nincsen gond? Arra gondoltam talán túl intenzív a méhem tekergése. Féltem a picit.

Csak hétfőn megyek első UH-ra.


2011. febr. 2. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Végig hasmenéses voltam a terhességem alatt. (Detto mint Te: szilárdat nem nagyon sikerült és néha kétszer mentem.)Vida Ági honlapján olvastam, hogy a hormonok miatt lehetséges. Semmi baj nem lett belőle.
2011. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem naponta 2-3-szor van székletem. Elég híg. de ez már a terhesség eleje óta így van. Én nagyon örülök, hogy nincs székrekedésem, a sógornőm már kínjában étolajat eszik, hogy legalább 5 naponta tudjon valamit produkálni...
2011. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!