Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinél van még a hányás,...

Kinél van még a hányás, hasmenés betegség? Hogy kezelitek? Mennyi idős a baba? Mióta tart? Ha már vége, akkor meddig tartott?

Figyelt kérdés
Az én fiamból minden kijön.
2010. ápr. 14. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom pici a gyermek vidd el orvoshoz, a gyerekek hamarabb kiszáradhatnak mint a felnőttek. Lehet kap egy szurikát, vagy több napon át.
2010. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hello

mi éppen tegnap voltunk az 5 hós kislányommal dokinál, már előző nap is hasmenése volt és egy pici láza viszont szépen evett így még első nap nem vittem dokihoz, viszont másnap reggel pici vérfoltok voltak a székletében, azonnal vittem dokihoz pelusostól,

a doki szerint hasmenéses-hányásos-lázas-fejfájós járvány van, kicsi gyerekek körében terjed

3-5 nap lefolyású

mi kaptunk k vitamint, széklet fogót, lázcsillapitot, hányás csökkentőt és sok-sok folyadék, a 3. naptól már jobban volt a baba, ismét szépen eszik, viszont még mindig kicsit fáradtabb, sokat alszik

2010. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 2 hete estünk túl ezen a hányás-hasmenésen.Nálunk az orvos első alkalommal diétát rendelt és sok teát/folyadékot.Sajna ez nem segített ezért kapott Hipp ORS 200 tápot(ez is folyadék) és csak ez és teát ihatott 4-5 napig.Nálunk ezután jött rendbe minden.Nekem ajánlották még a Normaflort, de a dokim szerint ezt az első időben nem kell adni v .nem ajánlott, mert savat csinál a babának.Miután rendbe jött lehet neki adni egy kúra képen.

Miután ezen túl voltunk a hozzátáplálásnál még figyelni kellett.Először csak almát és répát kapott és lassan adagoltam neki a többit.

Ne ijedj meg ha először még ez sem kell neki, majd vissza áll minden a saját kerékvágásába.

Sziasztok

2010. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 hónapos és 1 hétig tartott.első nap 15 percenként hányt.se láz se hasmenés.A doki diétát és sok folyadékot javasolt.Ha tovább hányna még orvos.de elmaradt a hányás viszont minden éjjel kihányta ami épp benne volt ez tartott 1 hétig.már nem kaphatott semennyi tápszert se,eddig is csak minimálisat kapott,most már semmit.tegnap már nem hányt,remélem ma se fog.Mi smecta port adunk neki.nagyon jó.
2010. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én 21 hós lányom szombaton hányt, hasmenése volt, aztán kedd estére belázasodott, és kiderült, hogy skarlátos...
2010. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!