Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyobb szívdobbanások komoly...

Nagyobb szívdobbanások komoly bajt jelezhetnek?

Figyelt kérdés

Pár napja, kb. 3-4 napja érzem, hogy van, amikor nyugodtan ülök vagy fekszem és semmi fizikai munkát nem csinálok, hogy egyet nagyobbat dobban a szívem. Egyet szokott, utána megint normális. Ez van naponta többször, van amikor órákig semmi, de van, amikor meg egy órában is előfordul kétszer. Nem tudom, hogy össze függ-e, de egyet-egyet köhögni is szoktam, de nem vagyok benne biztos, hogy emiatt.


Mindig nagyon megijedek, nem szoktam ilyet érezni, elvileg nincs szervi bajom(versenyszerűen sportoltam utóbbi években, nem éreztem semmi problémát, fizikailag terhelhető voltam), csak magas vérnyomás, amit örököltem és egyébként is stresszes vagyok. Utóbbi hetek elég feszültek voltak.


Attól félek, hogy ettől meg is állhat a szívem ettől.


Mitől vagy mi lehet ez?

21 éves vagyok egyébként.


2015. dec. 19. 16:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!