Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet leküzdeni a...

Hogyan lehet leküzdeni a szorongást?

Figyelt kérdés

Mindenen képes vagyok izgulni, szorongani, túl gondolni a dolgokat. Nem igazán merek nyitni új emberek felé, mintha félnék tőlük..

Egyáltalán nem érzem jól magam a bőrömben. Hogyan lehet ez ellen változtatni?



2015. dec. 24. 00:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
Esküszöm most akartam kiírni egy ugyanilyen kérdést. Én is mindenen szorongok. Nonszensz dolgokon stresszelek, és néha fogalmam sincs mi segít elterelni a figyelmem a szorongásról.
2015. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Egyik jóbarátomat idézném: "Lépd át"

De egyszerűen nem tudom..:S

2015. dec. 24. 00:36
 3/14 anonim válasza:

Igen,ismerős érzés. Vannak lazább emberek,ők el se tudják képzelni,hogy milyen a szorongás.

Nekem pl olyanok vannak,hogy néha többször el kell,hogy mondják jól csinálok valamit,különben szorongok,hogy biztosan helyesen tettem ezt vagy azt.

Ebből tudom most úgy tűnik mintha egy nyomorult droid lennék,pedig alapvetően nem, csak néha vannak szorongósabb időszakaim.

Talán segít a tudat,hogy más is van így ezzel...

2015. dec. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Még annyit,hogy "lelkisebb" emberekre jellemző ez,persze tudom ez sovány vigasz...

Ha fent vagy ilyen későn,gondolom az alvás sem egyszerű... Nekem a Magne B6 Álom egész jól bevált,holott korábban altatókat szedtem,de a mellékhatásaik miatt leszoktattam magam róluk.

2015. dec. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát ilyen 4-5 ora alvassal szoktam suliba menni.. Szoval igen:S
2015. dec. 24. 00:50
 6/14 anonim válasza:

Aha,értem akkor te még elég fiatal vagy. Én már 30,szóval szerintem jóval idősebb,mint te.

Szüleiddel feltétlen beszéld meg ezt a dolgot,és semmit se szedj,csak úgy. Jó lenne megbeszélned velük,hogy el kellene menni orvoshoz,mert ilyen fiatalon az általad leírt szorongás kezdődő depresszió is lehet,és kezeletlenül ez tovább mélyülhet sajnos...

2015. dec. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

21 vagyok amúgy, es az a durva, hogy pincernek tanulok..

De az etterembe is csak ugy tudok meglenni, ha folyamatosan rágozok, mert az valamennyire leveszi rolam a stresszt.

2015. dec. 24. 00:56
 8/14 A kérdező kommentje:
De amugy szerintem ez mar nalam kb ovodaban elkezdodott.. Mert ha vissza emlekszem, mar ott se voltam egy megtestesult onbizalom
2015. dec. 24. 00:57
 9/14 anonim válasza:

Egyébként még annyit,hogy nem tudom hány éves vagy, nálam 16 évesen indult,tehát át tudom érezni a helyzetedet.

Nálam depressziót diagnosztizáltak. Nálad ez nem feltétlen van így,lehet,hogy alapvetően szorongó karakter vagy. A súlyos szorongás viszont súlyos depressziót is jelenthet,úgyhogy amit tanácsolni tudok: mindenképpen egy megbízható orvos!

2015. dec. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Értem.

Sokszor érzed azt hogy megőrülsz az emberek közelségétől? Mert gondolom munkád során "megtalál" néhány fura figura...

2015. dec. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!