Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet leküzdeni azt a...

Hogyan lehet leküzdeni azt a félelmet, szorongást, ami a külsőm miatt alakult ki, amihez nagyrészt a sok kedves lány és kevés kedves fiú is hozzájárult, hogy folyton csúfoltak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Középsulis koromban kezdődött. Folyton csúfoltakk leginkább a lányok, a külsőm miatt, mert hát ronda vagyok nekem úgy jött le meg, ugye inkább csende, visszahúzódó fiú voltam mindig is, nem a rossz fiú típus. Aztán úgy alakult, hogy mikor már erőtt vettem magamon és elkezdtem csajozni, hát a lányok is gyakran a pofámba vágták, akiknél bepróbálkoztam, hogy én mit akarok tőlük, hiszen ronda vagyok és kopjak le,még olyan is volt, hogy megakart verni részeg csaj, mert ronda vagyok és nem bírta a képem. Én már totál roncs vagyok, nem merek az utcára sem kimenni, amikor kimegyek ilyen pánikféleem jön elő, hogy most is kicsúfolhat valaki bármikor vagy megverhet. Tudom gáz, de ezt nem én irányítom, előjön és kész, csak itthon a lakásban tudok laza és bátor lennni, itt senki sem csúfol legalább ki, csak a tesóim, de tőlük már megszoktam, hogy rondának tartanak. Amúgy én valami ritka ronda fiú vagyok és nem is akarok szép barátnőt, csak olyat, aki képes elfogadni ilyen ronda fiúként és tud is szeretni ronda fiúként.
2013. júl. 17. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
én szinte kívánom, hogy valaki próbáljon már megverni, lenne miért elégtételt vennem
2013. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1000 éve sovány minden
2013. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Cyklon ***** válasza:
Ezen én is átestem. Ezt te irányítod :D Ha megtanulsz szarni a világra és magasról potyogtatni mások véleménnyére akkor van remény,de ameddig önsajnálat hajt addig nincs.
2013. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

na persze,részeg csaj akart megverni mert,ronda vagy. Xdd

ez már tényleg vicc.

2013. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
múltkor jött mögöttem két srác akik valószínűleg az én kontómra szórakoztatták magukat, persze mikor megkérdeztem, hogy most hogy is van ez fiúk fülét-farkát behúzta mindkettő
2013. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pedig nagyon tenyérbemászóak voltak, kicsit sajnáltam is
2013. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igen, engem is megvertek a külsőm miatt általánosban.
2013. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy az a fura, hogy általánosban még jó életem volt, sok láy volt szerelmes is belém például. Akkor még nem is tudtam hogy én ennyire csúnya vagyok.
2013. júl. 17. 23:41
 9/10 anonim ***** válasza:
jelentem én csak egyszer kaptam de az is 7vs2 volt
2013. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
edzzél
2013. júl. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!