Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha minden ok...

Mit tegyek ha minden ok nélkül szédülni kezdek?

Figyelt kérdés
csak állok a metron, vagy ülök egy padon, vagy bólogatok, vagy nevetek, vagy alszom és felébredek rámtör, mint valami démon. aztán hirtelen elmúlik, mintha itt sem lett volna. meghatározhatatlan időközönként és érthetetlen okból. elég rémisztő
2008. szept. 15. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

háziorvos.


lehet vércukor, lehet vérnyomás meg még ezer másik dolog

2008. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem alacsony vérnyomás.Ilyen nekem is van.Alacsony a vérnyomásom és amikor hirtelen felállok egy székről vagy kikelek az ágyból hirtelen olyan mintha minden elsötétülne.Egyszer el is ájultam ez miatt.Az orvos nem csinált semmit hiába voltam nála.Csak annyit tudok tenni hogy iszom a zöld teát és próbálok nem hirtelen kipattani az ágyból.
2008. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de nekem kamaszkoromban ez rendszeresen előfordult, volt hogy el is ájultam. A mai napig sem tudom az okát, de lényeg, hogy elmúlt. Azért egy kivizsgálás nem árt, és a sok vitamin sem!
2008. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Masodik valaszolonak:menj el mas orvoshoz is mert elofordulhat veled az utcan is es ha elesel,beutod a fejed az mar dupla baj.Kezelni lehet a vernyomast,mert az is lehet hogy mindkettotoknek ingadozik,pl.pont amikor a dokinal vagy akkor rendben van es akkor o csodalkozik.Ajanlom az otthoni vernyomasmerest,feljegyzed egy fuzetbe a kb.harom orankent mert ertekeket,ebbol sokminden kiderulhet.
2008. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is volt egy éve körülbelül, okozhatja sok minden, stressz, vérnyomásproblémák. menj el háziorvoshoz, addig meg egyél c vitamint, nekem segített!
2008. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!