Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha tegnap este pólóban kint...

Ha tegnap este pólóban kint álltam másfél óra hosszán keresztül, annak lehet-e valamilyen következménye rövid vagy hosszú távon?

Figyelt kérdés
Körülbelül -1, 0 fok lehetett. Köszönöm a válaszokat előre is! :)

2015. dec. 29. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg megfázol, de nem biztos az sem
2015. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert most úgy érzem, hogy fázom, aztán meg ha kicsit mozgok, akkor indokolatlanul melegem lesz, és ezt korábban nem tapasztaltam. Lázas viszont nem vagyok, ellenőriztem. Ez az állapot ugye nem lesz visszatérő? Meg olyan, ugye nincs, hogy a hideg károsít bizonyos szerveket, vagy akármi? Bocsi a hülye kérdésekért, csak szeretnék tisztában lenni a dolgokkal. :)
2015. dec. 29. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz, a szerveidnek sem lesz baja. 0 fok nem olyan hideg, fáztál egy kicsit, de ennyi az egész.

Viszont hasonló alkalmakra ajánlanék egy pulóvert, esetleg kabátot. Így az a minimális kellemetlenség is elkerülhető.

2015. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen a válaszokat! :)

Még annyit szeretnék kérdezni - de tényleg csak tisztában lenni vele, nem pedig „tesztelni" -, hogy hány óra után következhetnek be bajok, ilyen hőmérsékleten?

2015. dec. 29. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne a motiváció, hogy mi késztet valakit arra, hogy másfél óra hosszat álldogáljon pólóban -1 fokban?
2015. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!