Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másfél éves kisgyerek mamája...

NagyAnna87 kérdése:

Másfél éves kisgyerek mamája vagyok, a picim nem rég kezdett el totyogni úgyhogy folyamatosan talpon vagyok, a derekam a sok hajolgatástól viszont teljesen kivan. Ajánlanátok valamit, ami hosszú időre csillapítja a fájdalmat?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
2 kisfiam van és én is rengeteget szenvedtem a derekammal. Anyukáméktól tavaly karácsonyra kaptam cosmodisket. Megmondom őszintén, nagyon kétkedve fogadtam, bár pár ismerős dícsérte. De amint el kezdtem használni,minden kételyem szertefoszlott, ugyanis nagyon jó! Azóta nincsenek azok a rémes derék és hátfájásaim. Igaz nem olcsó,de hatásos!
2012. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen láttam már én is a tv-ben! Arról tudsz valami infót küldeni, hogy hogyan működik? Mert bevallom nem igazán értem.

Egyébként addig is bármi házi praktika? :) Melegfürdő stb esetleg beválhat, ha a kis pockom mellett jut időm:))?

2012. dec. 18. 19:32
 3/10 ivett.seres válasza:

Forró fürdő, ha jut rá időd csodát tehet :) mondjuk csak rövid távra jó :(

Szuper a szauna is, sportkrémek is, illetve én is hallottam már erről a melegítős dologról, de a részletek engem is érdekelnének ha van hozzáértő?!

2012. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Fiatal anyuka vagyok én is és szintén rettentő hátfájás gyötör. Hallottam erről a Kosmodiskről, régen a csapból is ez folyt, bár akkor nem figyeltem rá, mert olyan távolinak tűnt, hogy szükségem legyen rá... De ez az egyetlen megoldás? Nem tud valaki valamilyen diszkrétebb megoldást? A gyerek mellett sajnos nincs időm eljárni sportolni vagy masszőrhöz, pedig tudom, hogy az lenne a legjobb... És mi ez a melegítés, megkérdezhetem?
2012. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szegedi Kata válasza:
Az izmoknak, izületeknek minden formájában jót tesz a hő :) ez tuti! Lehet fürdő, melegítő krém, de pl gyógyszertárban kapható hőtapasz is. Kosmodiskről nem tudok nyilatkozni, de ilyen thermoövet használtam és nekem nagyon jól bevált :) 1-2 ezer forint, 2db egyszerhasználatos pánt.
2012. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Én aztán melegíthettem, kenhettem bármivel, sajnos semmit nem ért:(

A cosmodisk tök egyszerű, felcsatolod a derekadra, mint egy övet és kész is van. Én a derékra valót használtam/használom bár már ritkán/. Ami a gerincre való, azt anyukám használja, amikor fáj a háta.

2012. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
engem ez a hőtapasz érdekelne, mert (bocsánat, de) ez a cosmodisk rémesen néz ki, kb mintha egy második gerincet vennék a hátamra, nagyon furi. Lehet, hogy beválik, de őszintén elég vegyes leírásokat találtam róla, a hőtapasz viszont arányaiban jónak tűnik :)
2012. dec. 22. 09:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom azóta már utána néztél, de ha mégsem, itt nagyon jól ábrázolják, hogy működik: [link]
2012. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen már megtaláltam, de köszi szépen :)
2013. jan. 8. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2013. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!