Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 20 éves vagyok, de idősebbnek...

20 éves vagyok, de idősebbnek tűnök,4-5évvel, hazudjak az embereknek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, egészen nőies alkattal, de egyszerűen olyan tulajdonságaim is megjelennek, ami egy 25-30 közötti nőn és az arcom, hogy hiába fiatal és egészséges, a hajam kezdi elveszteni színét, fogalmam sincs mit csináljak, ismerkedni se tudok senkivel, mert egyből kiábrándulnak, ha 20 év helyett egy 25 éves nő állít eléjük. Illetve láttam 25-30-40 éves nőket, én a 25-nek felelek meg:( hazudjak az embereknek, hogy végre ne egy koravén lányként nézzenek rám?

2015. dec. 30. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Aki elfogad, az úgy fogad el, ahogy vagy. Fölösleges a korodról hazudni.
2015. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hazudj csak! Aztán majd valaki megkedvel, esetleg beléd is szeret... Szerinted mit fog gondolni rólad, ha kiderül, hogy az életkoroddal kapcsolatban átverted?
2015. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért kéne hazudnod?

Én meg 28 éves vagyok, egy 5 éves kisfiú anyukája, mégis 20 évesnek szoktak saccolni a koromat illetően. Nem fogok hazudni a koromról, nem is szoktam.

Meg aztán ez még változhat is. Lehet 10 év múlva is majd ugyanígy fogsz kinézni, semmi nem fog különösebben változni, akkor meg majd 30 évesen is csak 25 évesnek fogsz kinézni.:)

2015. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne hazudj. A hajaddal egy fodrász csodákat tud tenni, mellesleg örülj ameddig fiatal vagy.

Az mitől lenne jobb, ha nem koravénnek néznének, hanem hazugnak?

2015. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért 20 helyett 25 az nem igazán nevezhető koravénségnek. Nem hiszem, hogy emiatt ne tudnál ismerkedni, vagy akkor nem 25-nek nézel ki...


Sportolj, élj egészségesen, csináltass új frizurát, menj el kozmetikushoz vagy valami. Van akin egy kiadás alvás 10 évet fiatalít.


Nem tudom elképzelni, hogy ha 20 évesen 25-nek nézel ki akkor már el kell ásnod magad.


Azt sem tudom elképzelni, hogy mik azok a "koravénséges" jelek, amiktől szottyos 25 évesnek nézel ki.


Ha már most így érzed magad akkor mi lesz ha 40 éves leszel?

2015. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
idén jelentkeznék egyetemre, és 21 évesen kezdeném el, már nem is tudom, hogy merjek-e mert, a 18-19 évesek között, úgy nézek ki lehet, mint aki a másoddiplomára hajt :(
2015. dec. 30. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:

És akkor mi van?


Ó, ha nekem ez lenne a legnagyobb bajom, de fsza életem lenne!

2015. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!