Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan sírok, pedig régebbe...

Állandóan sírok, pedig régebben szinte soha nem sírtam. Mi van velem? Ez depresszió?

Figyelt kérdés
Elég vidám gyerek voltam, annak ellenére, hogy sokan bántottak, nem érdekelt mások véleménye. Vidám voltam, barátságos, mindig szerepelni akartam, imádtam focizni, énekelni.. Szerető családban nőttem fel. 10 évesen volt egy életmentő műtétem, hónapokig beteg voltam. Nagyon sokat szenvedtem. Ezután mintha elvágták volna azt az lelkesedésemet az élet iránt, megláttam milyen az élet valójában. Megerősödtem, sosem mutattam magam gyengének ezek után, nem sírtam. Azonban most 17 éves vagyok, és egy 1 hónapja kb. egyszer csak történt valami. Inkább hétvégenként, hét elején egész nap csak sírok, és fekszem, az igazi okát nem tudom. Mivel fiú vagyok elég gáz ez az egész. Lehetséges, hogy most jött ki rajtam ez az összes fájdalom, amit felhalmoztam az évek során? Nagyon rosszul vagyok, nincs senkivel beszélnem, alapjáraton mosolygós vagyok, nem szoktam szomorkodni, de elég visszahúzódó lettem, igaz barátaim sincsenek, csak haverok, nem tudok bízni az emberekben. Anyukámmal egész jó a kapcsolatom, de nem tudom felhozni neki se a témát, szégyenlem ezt az egészet. De ő nem veszi észre, hogy már hetek óta szenvedek, mintha senkit nem érdekelne, úgy érzem. Mi van velem? Segítség!
2016. jan. 1. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor elnyomtad magadban és most jön ki. De az gáz ha már jó ideje így vagy és anyád, se senki mas észre se veszi! Biztos olyan jó a kapcsolatotok?
2016. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából eddig próbáltam titkolni, amikor rákérdezett mi a baj, csak annyit mondtam, hogy fãj a fejem, fáradt vagyok, stb. De most már szerintem egyértelmű, hogy bajok van, nem tudom már titkolni, de valahogy nem esik le neki, nem tudom miért. Van hogy egy nap 10-szer bemegyek a szobájába különböző hülye indokokkal, hogy észrevegye, hogy nincs rendben valami, hogy megkérdezze, hogy baj van-e. De lehet csak én túlzom el ezt a dolgot, lehet csak egy pofonvágás kéne nekem.
2016. jan. 1. 15:17
 3/3 anonim válasza:
Én megértelek, én is rengeteget sírok és szenvedek. Szerintem nem gáz, hogy fiú létedre tudsz sírni, az nem szégyen! :) Ha gondolod, írj üzit és beszélgethetünk. :) 20/L
2016. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!