Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depressziósból lehet okos...

Depressziósból lehet okos intelligens ember?

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Persze.Miután "kigyógyul belőle" simán lehet egy okos ember belőle...nem függ a kettő egymástól
2015. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy mondanám, hogy okos, intelligens emberből is lehet depressziós.
2015. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés. Rengeteg, átlagtól jóval intelligensebb ember depressziós.
2015. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudok semmire oda koncentrálni, be van lassulva a gondolkodásom, kíváncsian várom mi lesz a vége
2015. nov. 17. 20:46
 5/6 homo ludensz ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint általában az intelligens,felelősségtudattal bíró emberek inkább lesznek depressziósok. Az okos embernek nem tudom melyek a mérhető kritériumai,mikortól okos valaki.

A költők,írók s művészek között szép számmal előfordultak depressziósok de ettől még én intelligensnek tartom őket.

2015. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már elegem van igazából mindenből, kínomból tettem fel a kérdést, azért mégiscsak hat rá, egy nagyon fáradt állapot a depresszió + érdektelenség stb...
2015. nov. 20. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!