Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok folyton álmos?

Miért vagyok folyton álmos?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok, hajnali ötkor kelek minden nap és általában 23-00 óra körül alszom el, de ha véletlenül előbb is, mondjuk hétvégén, akkor is folyton álmos vagyok. Mit kellene tennem?

(Másfél órányira lakom az iskolától, amikor beétek, sokszor akkorra fáradok el.)



2016. jan. 5. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Elöbb kellene lefeküdnöd aludni. Legalább 2 órával előbb feküdj le!
2016. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a plusz tesi miatt nyolc órám van heti négyszer, és pénteken van csak hat. Hazaérek ötre, utána rögtön mehetek tanulni. Erre sokszor rá se tudom magam venni, mert fáradt az agyam, meg elegem van. Utána meg megint későn fekszek le. De hétvégén is ez van, amikor 9-10 órát alszom, hogy felkelek és álmos vagyok.
2016. jan. 6. 05:40
 3/3 anonim ***** válasza:
5-6 óra baromira nem elég se felnőtt korban, se gimisként. Hosszú ideig csinálva komoly egészségkárosodás fog beállni. Életmódváltásra van szükséged.
2016. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!