Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 31 éves vagyok,3 gyerekkel....

Mysterymoon kérdése:

31 éves vagyok,3 gyerekkel. Szerintetek 167cm-el és 62kg-al ducinak számítok? Dagadtnak érzem magam, szívesen sportolnék, de a gyerkőcök, a sok meló, szinte minden energiám felemészti, önbizalmam 0. Szerintem a férjem is dagadtnak tart? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 15. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos, számok alapján nem vagy az, 67-ig normál tartományban a súlyod. De sport az mindenkinek kell némi, ha más nem gyaloglás, esetleg pont a gyerekkel.
2016. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez elég messze van a ducitól... tök normális. Az persze lehet hogy plötyi vagy, tónustalan. Sportolnod kellene valamit rendszeresen, étrend önmagában valószínűleg kevés. De a férjed egy nagy paraszt ha dagadtnak tart 62 kilóval.
2016. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mekkorák a gyerkőcök? Velük együtt lehet túrázni, úszni menni? Ha nem, akkor a legkisebbet magad mögé/elé ülteted a biciklire, a másik kettő előtted teker... görkorizhattok is, de akár a közös otthoni torna is jó, nyilván ők 5 perc után elunják és szétszélednek, de akkor vigyázzon rájuk a férjed, te pedig fejezd be becsületesen az edzést.
2016. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A legnagyobb lányom 10 éves, a középső 9, a picúr 2. Mikor du. hazaérnek a suliból elmegyünk sétálni, ha nincs sok munkám akkor néha eljárok futni, de ez sajnos ritka, nincs időm magamra!
2016. jan. 15. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:

3 gyerek után, ha a férjem indokolatlanul kövérnek tartana ,mert elvesztettem a vonalaim, és az utolsó szülésem két éve lett volna, úgy vágnám tockoson egy nagy büdös ponttyal ahogy van.


Kicsi séta, ágyban pár felülés, pár combika emelés, kis ez kis az, több mint a semmi.

2016. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!