Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik barátnőm több vasat is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnőm több vasat is tart a tűzbe és úgy látom, hogy ez valamilyen szinten felemészti. Hogy szóljak neki?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőm több pasival is találkozgat. Persze ezzel semmi baj nincs de mindeközben elkezdett az egyik exével is és úgy látom rajta,hogy valami nyomasztja. Bár elmondása szerint nem szokott lefeküdni velük csak csókolózni viszont a volt barátjával ennél több is volt. Azóta lett olyan "fura". Ennek ellenére is találkozgat a többivel de ,hogy miért azt szerintem ő sem tudja.

Szeretnék adni neki valami tanácsot de teljesen bizonytalan vagyok. Engem nem zavar,hogy pasizik és,hogy éli a világ csak az,hogy látom rajta,hogy felemészti magát.

Ő 22 éves



2015. nov. 24. 06:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Remélem nem gondoltad,hogy megfogom sajnálni,mert embereket néz hülyének,az érzelmeikkel játszik.

Mondjuk az én véleményem kicsit sem számít,ez egy másik kérdés.

Mit tegyél?

Fújj Ribi Riadót!!

Szerintem tömik a barátnődet többen is,csak ciki neki beismerni.

A legjobban az tetszett,hogy " barátnőm több pasival is találkozgat. Persze ezzel semmi baj nincs"

Várjunk csak,kora reggel... ilyen kérdés... megvan!!!

Egy gyökér troll vagy?

Talált?

Süllyedt?

Ha nem,akkor egy buta liba...

2015. nov. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljak!

Hogy szólj neki?

Mondjuk így:Te Bözsi, arcon fognak vágni,ha ezt sokáig csinálod,és kiderül, mellette még totál erkölcstelen is.

2015. nov. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll.. engem azért nem zavar mert még most pasizzon míg szingli hiszen fiatal de ha ez a lelkecskéjének kárára megy. Szerintem csak némi iránymutatás kéne neki vagy nem tudom.. nem szeretném megbántani és azt se szeretném,h tönkre tegye magát. Igen most írok mivel épp úton vagyok és időm mint a tenger :D
2015. nov. 24. 07:00
 4/14 anonim ***** válasza:

Te ilyen hülye vagy,vagy szórakozol velem,már ne haragudj.

Mi lesz azoknak a pasiknak a lelkecskéjével,akikkel párhuzamosan találkozik,és mindegyiket egy párkapcsolat lehetőségével áltatja?

Vagy csak szexre megy és ezt előre le is szögezi mindegyiknek?

Itt van a kutya elásva.

2015. nov. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta,h azt mondta nekik,h nem tudja mit akar és,hogy nem akar velük szórakozni ezért nem fekszik le velük..de mind1 is inkább beszélek a többiekkel hátha valami okosat tudnak mondani nem pedig ócsárolni szegényt..
2015. nov. 24. 07:19
 6/14 anonim ***** válasza:

Hahóóóó,többieeeek!!!!!!!!

Fene,hogyan kell integetős smileyt írni?

2015. nov. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jaj ne hogy már őt kelljen sajnálni...

Kellett ez neki? - Kellett... Ő akarta? - Igen... Mondd meg neki, hogy ez nem csak őt, de a pasikat is tönkreteszi és ennyi. Nem kell pátyolgatni, mert akkor is hülyeséget csinál. Ha ezt nem látja be akkor meg is érdemli.

2015. nov. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról.... Szegény kislány! Hát nehéz is a r!banc élet :)
2015. nov. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jaj szegény lány... mindjárt megsajnálom :D
2015. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na beszéltem vele ma.. azt mondta,hogy nem tudta még feldolgozni,hogy megcsalta és kidobta az exe ezért társaságot keres.. Azt mondtam neki,hogy jobban jár ha most egy darabig nem találkozik senkivel szedje össze magát. Lehet,hogy r*b*.. vagy legalább is kezd azzá válni.. de nem értem miért így álltok hozzá? Szóval nem ám inkább azt tanácsoltátok volna,h derítsem ki miért lett ilyen csak elkezdtek dobálózni .. hát mit ne mondjak.. Szerintem azzal nem segítettem volna,hogy azt mondom neki,h ne r*b*nckodjál már..
2015. nov. 24. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!