Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel szoktátok javítani a...

Mivel szoktátok javítani a közérzeteteket a hétköznapokban?

Figyelt kérdés
Nálam pl bevált az, hogy ha pl egy zokni helyett kettőt húzok egymásra, így kényelmesebb és főként melegebb, akár papucsban akár cipőben. A másik dolog ami még hasonló és szintén bevált, ha sálat tekerek a nyakam köré, ami melegen tartja és a tapintása is kellemes a bőrnek ( talán ezért látni gyakran a TV-ben nyilatkozó pedagógusokat különféle, de főként delyemsállal a nyakuk körül ). Emellett gyakran fölteszek odabent is egy sapkát, ez szintén javítja a közérzetet. Ezen kívül időnként forró vízzel megmosom az arcomat, ami szintén szokott segíteni rosszkedv és depresszió eseten. Aztán ott van még a reggeli tejeskávé, esetleg egy-egy alma. Nálatok mi vált be? Pl gyógyhatású készítmények, bogyók, gyógyteák, stb.

2016. jan. 24. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Reggelente közös kávézás a párommal, egy kis beszélgetés és mindjárt jobban indul a nap. Én is szeretem a puha sálakat, de csak kint a hidegben. Forró mézes tea és esténként különféle gyertyák gyújtása a lakásban, nagyon hangulatos. Zene minden mennyiségben, ameddig jólesik a lelkemnek. Olykor egy kis finom csoki, vagy egy pohár vörösbor. Néha esténként 10 perc alatt készítünk sajtfondüt és közösen kimártogatjuk zöldségekkel, almával, mikor mi van.

Egy jó könyv elalvás előtt, forró fürdő, éneklés a fürdőszobában. Hirtelen ezek jutnak eszembe.:)

2016. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, még nálam az kimaradt, hogy időnként hajszárítóval befúvatok a ruhám alá forró levegőt, ez olyan kellemes. Állítólag babák is szeretik, de csak messziről. Talán a sivatagi szél jut róla eszükbe. Kimondottan erre a célra rendszeresítve van nálunk egy külön hajszárító, amit csakis erre használunk :)
2016. jan. 24. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát így is lehet, bár én a 2.zoknit inkább a másik lábamra szoktam húzni.

Egyébként hétvégén nincs hideg, csak hétköznap ?

2016. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah igen, általában akkor fázom, ha keveset aludtam és kialvatlan vagyok.
2016. febr. 2. 18:08
 5/5 A kérdező kommentje:
És még a paplan alá is be szoktunk fúvatni hajszárítóval, amikor mindkettőnknek hideg a lába.
2016. febr. 2. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!