Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha a lelki...

Mit csináljak ha a lelki problémáim akadályoznak a hétköznapokban?

Figyelt kérdés
Magánéleti és lelki gondjaim vannak. Máskor is előfordult, de most nagyon rosszkor. Végzős vagyok a gimnáziumban, érettségire készülök, minden nap tételdogákat írok, de amíg nem tudom túltenni magam a lelki problémákon, addig egyszerűen képtelen vagyok koncentrálni. Egy mondat nem megy a fejembe, mivel mindig máson jár az agyam. Időnként vannak ilyen időszakaim, amikor hajlamos vagyok befelé fordulni és most elég rossz passzban vagyok. De muszáj lenne lépni valamit, mert ha az eredményeimet is befolyásolja, annak már nem lesz jó vége. Mit csinálhatnék?
2014. jan. 26. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, ilyen mindenkivel van.

Ha valamilyen magánéleti problémád van, akkor természetes, hogy nem tudsz úgy koncentrálni.

Senki se tud szerintem, mármint az átlag ember.

Azt a bajt oldd meg, ami nyomaszt, és akkor jobban megy majd a tanulás is.

2014. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, csak az a gond, hogy ezen leginkább az idő tudna segíteni:(
2014. jan. 26. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudsz abba a lukba üriteni ahova szeretnél? Bukj meg! Az jo?
2014. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű a problémád?

Írhatsz privátban is.


Tudod, sokszor egy kívülállónak egészen más a rálátása, mint annak, aki éppen benne van a helyzetben.

2014. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!