Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izomgörcsök az időjárás miatt?

Izomgörcsök az időjárás miatt?

Figyelt kérdés
Néha jelentkezik görcsös érzés a bal koromban, illetve a bal mellkasomban. Tudni kell hogy a bal kezem műtve volt, elég súlyos törés miatt, és állítólag ugye az ilyen testrészek megérzik az időjárás változást. A háziorvosom szerint ez izomfájdalom, magneb6-öt ajánl. Én is úgy veszem észre ez a dolog nem jelentkezik mindig, lehet hogy tényleg köze van a frontokhoz. A kérdésem az lenne igazából hogy ez a görcs előfordulhat hogy átmegy a szívre? Mármint megvizsgáltattam a szívem, elvileg nincs baja, de attól felek nehogy a környező izmok görcsei át menjenek rá :/ olvastam mellkasi görcsről neten, és nem olyan érzek mint ami szív eredetű lenne, tehát nem a csont alatt, hanem mintha a melliznom és környéke görcsölne ilyenkor. Azonban mikor levegőt veszek (nagyobb levegőt) Tompa érzésem van azon az oldalt, mert gondolom a megnőtt térfogatú tüdő feszíti a görcsben levő izmokat. Nos, mit gondoltok?

2016. jan. 24. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre Magnerót, és B-MAX vitamin kellene. Ha nincs a szívednek baja, akkor ezek segíteni fognak.
2016. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) utána fogok nézni!
2016. jan. 30. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!