Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az időjárástól lehet az, hogy...

Az időjárástól lehet az, hogy 2-3 napig fáj a fejem folyamatosan? Mások is vannak így?

Figyelt kérdés

2015. szept. 17. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Sajnos én is ilyen vagyok. Van, hogy hetekig nem fáj...van, hogy csak 1 napig...de van, hogy 5 napig is..és gyógyszer sem hat. Nem bírom ezt a megkergült időjárást. Érdekes, de régen 10-15 évvel ezelőtt soha nem volt ilyen problémám...csak mióta nem normális az idő........
2015. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajna lehet.
2015. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Régebben mindig csak 1 napig fájt, vagy inkább fél napig és 1 gyógyszertől elmúlt, mostanában meg sokszor napokig eltart és nem használ semmi. Úgy néz ki mindig rosszabb lesz.
2015. szept. 17. 13:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekemis sokszor fáj és hülyeségekre gondolok!:o
2015. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem fájt, mástól sem.
2015. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó. Jó neked. 20-22 éves koromig nekem sem fájt soha....aztán elkezdte...először csak néha...2-3 havonta 1x...majd havonta 1x...mostmár majdnem heti 1x......
2015. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt úgy 30 éves koromig szinte soha. Most meg már annyira megérzem a frontokat, hogy van, hogy több napig is fáj.
2015. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, de én 44 vagyok.
2015. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet az időjárástól is mert az erek össze szűkülnek,de a fejfájás általában a víz hiányát jelenti vagy az epe hiányát ami miatt főleg a vérben elszaporodnak a baktériumok és ezek széklete mérgezi a szervezetet.Sok tiszta vizet kell fogyasztani az segíti a szervezet tisztulását.
2015. szept. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem úgy 30 éves koromig prímán jelezte a fejfájásom 3 nappal előre a közelgő hidegfrontot. (aggódva kérdezgették is a kollégák a hét közepe felé, hogy "ugye nem fáj a fejed?" (a hétvége időjárása miatt)) Arra már nem emlékszem, hány napig volt a fájás, de lehetett több is. Aztán egyszer csak elmúlt, nincs jelzés azóta a frontról...
2015. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!