Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek szorongás ellen?

Mit tegyek szorongás ellen?

Figyelt kérdés
15eves lany vagyok. Az iden kezdtem a kozepiskolat, altalanosba az utolso evem borzalmas volt mindennap valami miatt szomorkodtam, semmi sem ugy jott ossze ahogy akartam volna.. Abban biztam hogyha uj iskolaba megyek akkor sokkal jobban megy minden. A francokat!! Fel eve lassan hogy az uj iskolaba jarok..es annyira kevesnek erzem magam. ( tudni kell rolam hogy tarsasagban egy csendes lany vagyok, nem nagyon tudok hozza szolni a dolgokhoz) mindennap szorongok, mindig az megy a fejembe hogy bena vagyok, vagy beegek valakik elott.. Orakon se merek megszolalni, csak ha felszolit a tanar, de vegig imadkozok h nehogy felszolitson.. Masok elott mindig szorongva setalok el, az jar a fejembe hogy masok mit gondolnak rolam.:( ugy erzem nem birom, mar honapok ota tok termeszetesen gondolok az ongyilkossagra vagy hogy kiugrok a vonat ele.. Van baratom, rengeteget veszekszunk altalaba azert mert hisztizek, es neha ugy erzem hogy o sincs mellettem nem jarok el vele sehova pontosan a szorongasaim miatt, nem akarok a haverjai elott beegni se.. Igazabol annyi minden van meg ami szoritja a lelkemet, de igyis sokmindent elmondtam, remelem tudtok segiteni! :S :)
2016. jan. 29. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt 20-21 éves koromig. Reménykedtem, hogy elmúlik majd és jobbak lesznek a dolgok, de nem történt semmi. Engem a zenék hoztak vissza az élők közé, mert addig csak olyat hallgattam, amiről fogalmam sem volt, hogy mit mond, mert angolul volt. Volt pár szám, ami mondani is akart valamit. Elkezdtem másképp gondolkodni. 21 évesen lett először csajom, aki miatt probaltam megnyílni és akkor esett csak le, hogy még magamnak is hátat fordítottam mindvégig (ezt így most érdekesen sikerült leírnom, de remélem érted, mit akarok mondani). A változás ott kezdődött nálam, hogy elkezdett érdekelni, hogy mások is ennyire hisztisek vagy csak én kaptam ilyen csajt. Érdekes volt rájönnöm, hogy én élek egy magam által létrehozott burokban és nem is veszem eszre a körülöttem lévőket.

Én azt mondom neked a magam hibájából tanulva, hogy feleslegesen félsz. Salyát magad gyötröd csak teljesen feleslegesen.

2016. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!