Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek hogy ne aludjak el...

Mit tegyek hogy ne aludjak el a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Az tény hogy ma fel 2 kor feküdtem le, de úgy általában mindig ez a helyzet. Megiszok reggel egy csésze kvt, de meg így is szinte alig bírom nyitva tartani a szemem. 18/f
2016. febr. 8. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Feküdj le korábban. Próbálj meg 8, de minimum 6 órát aludni. Reggelizz. Így sokkal könnyebb lesz.
2016. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Délután feküdj le 2-3 órát aludni majd este is feküdj le korábban. Minimum 6 órát aludj még ha nem is vagy álmos akkor is feküdj le, ha nem is bírsz elaludni akkor is légy úgy, telefont ne vedd a kezedbe nem fogsz attól könnyebben elaludni ha lefoglalod magad meg semmi egyéb. Reggel kelj fel 30 perccel indulás előtt mosakodj meg, öltözz fel, picit menj ki a levegőre, egyél pár falat valamit, utána kávézz meg és ennyi.


De legjobb ha felébredsz 1-2 órával előtte elmész egy 40 percet kocogni, utána megreggelizel szépen nyugodtan és elmész munkába. Én 7:45 re járok be 8:00 kor kezdődik a munka időm általában és 16:30 ig bent vagyok mindig. Én Hajnali 5 kor kelek a párom miatt mert ő akkor indul el hulla fáradtan persze, akkor ki kísérem stb... majd én is elkezdek készülődni, tornaruhát veszek és picit kocogok, kajálok aztán indulok be melóba szépen nyugodtan.


A párom az olyan hogy felébred 20 percig félálomba beül az autóba és elindul kb örül ha odatalál ő csak kávét iszik meg minden és ezt csinálja már 8 éve és igen csak tönkrement már most a szervezete. Neki emésztési problémái lettek a kávé miatt.

2016. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Feküdj le korábban. Ne csak kávézzál, hanem reggelizzél is.

A munkahelyen meg foglald le magad, akkor nem tudsz elaludni.

2016. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors es értékes válaszokat! Hat az az igazság hogy 9re járok melozni, 1 óra 10 percet BKV-zok csepelrol ujpestre, 6:15-kor kelek, és 7:15-kor indulok el. Reggel 10-ig egyáltalán nem tudok enni az a baj:/ este pedig éjfélig szinte lehetetlenség számomra az alvás. Telefon nélkül meg sajnos nem tudok elaludni, mert konkrétan hozzam van nőve. Es szerintem ez az egyik legnagyobb problémám, mert mikor fel kelek, még ki sem nyitom a szemem, de mar a telefon a kezemben van.
2016. febr. 8. 12:23
 5/10 A kérdező kommentje:
A munkahelyen is telefonozok, mert csak beszelgetnem kell emberekkel. De még így is full álmos vagyok, ez a probléma
2016. febr. 8. 12:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztosan rá tudnád szoktatni magad arra, hogy korábban feküdj le. Csak megszokás kérdése.

Pl. nem piszkálod a telefonod. Ennyire azért ne legyen fontos. Nem egy ember, csak egy tárgy.

2016. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Reggel 20 perc alatt is el lehet készülni, nekem legalább is mindig sikerül. Ráadásul te sem kajálsz otthon, ahogy írod, mi tart 1 órát mégis?
2016. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Általában 5 ébresztőt állítok be, minden 2. percben szól egy. Tehát 10 perc míg felkelek, fogatmosok, kávézok, feloltozom ami alapjáraton 15-20 perc, és ülök a konyhában mint egy elő halott, es nézek ki az ablakon. Közbe ha van elég erőm töltök le pár zenét az iPod-ra, és elkezdem felvenni a cipőt kabátot, es indulok. Kb így zajlik egy reggelem.
2016. febr. 8. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Szóval neked is 20 perc. Akkor keljél 40 perccel későbben, máris kevésbé leszel zombi. Amikor alig bírsz kikecmeregni az ágyból, nem tudom mi visz rá, hogy azért másszál ki korábban, hogy legyen még idő bambulni, meg zenét letölteni?
2016. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Muszáj felkelni korában mert ha nem vagyok fent egy min 1 orat, akkor tuti el alszom a BKV-n. Vagy legrosszabb esetben, a munkahelyen
2016. febr. 8. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!