Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Miért érzem azt,hogy valami nincs rendben az életemmel? Vannak barátaim,nagyon jól tanulok, sportolok, szeretek is tanulni (ez kicsit furán hangzik,de tényleg),nyelvekből is jó vagyok.Mégis.Egyedül a családommal érzem jól magam,és rajtuk kívül a 4 legjobb barátommal.Hívnak bulikba,a szüleim el is engednének,nekem azonban semmi kedvem.Nem vágyom a társaságra.Nem azzal van a baj,hogy ki kell mozdulni,szeretek a levegőn lenni,futni,vagy vásárolni,étterembe menni,egyebek.Nem tartom magam olyannak,aki akkor is problémát generál magának,amikor az az egy probléma,hogy épp nincs probléma.Azt hiszem,elegem van abból,hogy mindenki egy nagy kamu.Hazudnak egymásnak,nekem,másnak láttatják magukat.Az osztály tele van érdekbarátságokkal. Tulajdonképpen mi a bajom?Egyszerűen csak azt érzem,hogy elégedetlen vagyok,és hogy a családomon kívül más nem ismer el,hiszen mindenki csak magával van elfoglalva,és hogy magáról valami nagyon izgalmas sztorit kreáljon.Mintha elegem lenne az emberekből,de inkább csak az ismerősökből.Tényleg nem értem.

2016. febr. 14. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj pszichológus, mert sok a gond, és a depresszió, rengeteg a baj, gonosz a társadalom, támogató a család, gyarló az ember, gyenge az iskola, kevés a megbízható osztálytárs, érdektelenek a buli
2016. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled semmi gond. Az ember tizenéves korban elkezd rádöbbeni, hogyan működik a világ, és ez a felismerés olykor elég elkeserítő tud lenni. Mennyi idős vagy?

Nem tudsz túl sok mindent tenni, szokj hozzá, hogy ilyenek az emberek. Ne foglalkozz velük többet, mint amennyit érdemelnek, és ne várj tőlük elismerést. A család legyen az első, a velük fennálló kapcsolatod legyen őszinte és önzetlen. Utána a barátaid következnek.

A többiek pedig a többiek, ne foglalkozz velük.

2016. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!