Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyton fáradt vagyok, képtele...

Folyton fáradt vagyok, képtelen vagyok koncentrálni?

Figyelt kérdés

Általában 6-7 órát alszom, ennél nem tudok többet, ugyanis mindig felébredek, még akkor is, ha nem kell időre mennem sehova. Mindig fáradtan ébredek és általában ez az állapot egész nap tart. Nincs kedvem semmibe sem belefogni, folyton csak halogatom a dolgokat, hogy "majd ha több energiám lesz". Van, hogy képtelen vagyok ébren tartani magam,akárhogy is próbálom (pl. szemdörzsölés, egy-két csípés az alkaromba stb.), rendszeresen előfordul, hogy elalszom az előadásokon, még akkor is, ha érdekelnek. Úgy érzem semmihez sincs erőm, néha még ahhoz sem, hogy levegőt vegyek.

Ez csak lustaság lenne?

Esetleg valami más?


18L


ui.: Tudom, a gyakorikérdések nem orvosi rendelő, na de...


2015. okt. 10. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem egy kis vitaminkúra jót tenne neked, le van merülve a szervezeted, itt az ősz át kell álnia.
2015. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kis só segíthet. Mennyi sót szoktál használni?
2015. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem használok túl sok sót, lehet, hogy kellene. ..

Milyen vitaminokat kellene szednem? Csak a C vitamin amit hébe-hóba szedek. ..

2015. okt. 31. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!