Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol van az hogy este nem...

Mitol van az hogy este nem eszek semmit meg is mikor felkelek reggel teljesen ugy erzem mint aki egy lovat meg evett?

Figyelt kérdés
Bocs ha rossz kategoriaba irtam

2016. febr. 19. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Felpuffadás érzésed van? Más?
2016. febr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen a puffadas sose volt 17/L vagyok ez lemaradt...

Olyan erzes mintha hanyasig enned magad es alig birsz felkelni es a torkodon van a kaja amit amugy nem ettel csak elotte valo nap delutan 4kor :D

Altalaba 1 ora mulva elmulik es ehes vagyok iszonyatosan idegesit hogy minden reggel igy kelek fel nem nagyobb a hasam meg semmi csak ilyen erzes ...

2016. febr. 19. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Légy szíves mielőbb menj el a háziorvosodhoz. Ő fog beutalót adni laborba, meg gastroenterológushoz.

Amit leírtál, az súlyos helyzet és szükséged van orvosi segítségre.

2016. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy előző nap ebédre lóhús volt.

Már mindent hamisítanak.

2016. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4! Jó a humorod. Valami ötletet is írhattál volna.

Körzeti beutal szakrendelésre, belgyógyászat talán.

2016. febr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez igy oke is csak hazi orvosom heti 2x rendel es mar 250ora igazolt hianyzasom is megvan magyarul egy percet nem loghatok vagy osztalyozora tesznek tavaly karom tort el es akkor is tobb mint 250et hianyoztam meg is huztak :( eleg sokat betegeskedek mindig tortenik velem valami azert is kerdeztem hatha van valami tippetek de szerintem tavaszi szunetben meglatogatom, koszonom a gyors valaaszokat
2016. febr. 20. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!