Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Nagyon viszket alig birom...

SOS Nagyon viszket alig birom már mi ez?

Figyelt kérdés
kb 4 napja és egyre rosszabb, viszket a nunim kivul, folyásommal nincs gond, nem is szagos, semmi, kenem canestennel de semmit nem ér, pedig volt már gombám arra mindig használt, ez más lehet, és kivul ahol borotválom ott is tiszta piros és sebes, hámlik a böröm piros foltok vannak nemtudom mi ez mellette a lábamnál is ez van kinek volt hasonlo?????

2016. febr. 19. 16:45
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
hétfore van idopontom nogyogyászhoz, de aadddig milyen krémet használjak amitol enyhul a viszketés? canesten semmit nem ér, most hozatok párommal Bepanthent hazafele ha jön. az jo rá ?
2016. febr. 19. 16:47
 2/21 A kérdező kommentje:
a huvely körül is viszket de csak kivul
2016. febr. 19. 16:47
 3/21 anonim válasza:
ekcéma?
2016. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nemtudom, Bepanthen segithet ???
2016. febr. 19. 16:53
 5/21 anonim ***** válasza:

Bármi is az, bőrfertőtlenítőt használj rá, a szétvakart részek szörnyen el tudnak fertőződni, főként ilyen helyen. Jó például az Octenisept, ez sebre is fújható fertőtlenítő, nem csíp.


Ha ekcémád van, akkor ott is először a fertőzést kell lehúzni, utána lehet megnyugtatni a bőrt a szteroidos krémmel.

2016. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
hozattam párommal bepanthent, hátha segit, hétfon megyek nogyogyászhoz . egyébként szedek egy honapja antidepresszánst, az okkozhat ilyeT?
2016. febr. 19. 16:55
 7/21 anonim válasza:
2016. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, antibiotikum kura utan. Kaptam ra gyogyszertari kenocsot a borgyogyasztol es 3-4 nap utan elmult.
2016. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Legutóbb védekeztetek?
2016. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy zavar, de ha te mindenáron csak a Bepantent akarod kiprobálni (3X elmondtad) akkor miért nem arra kérdezel?
2016. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!