Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Nagyon viszket alig birom...

SOS Nagyon viszket alig birom már mi ez?

Figyelt kérdés
kb 4 napja és egyre rosszabb, viszket a nunim kivul, folyásommal nincs gond, nem is szagos, semmi, kenem canestennel de semmit nem ér, pedig volt már gombám arra mindig használt, ez más lehet, és kivul ahol borotválom ott is tiszta piros és sebes, hámlik a böröm piros foltok vannak nemtudom mi ez mellette a lábamnál is ez van kinek volt hasonlo?????

2016. febr. 19. 16:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
mert valaki javasolta azt is én megnemtudom mit kenhetnék a nunimra amitol enyhulne a viszketés, mert a canesten nem ér semmit és ajjj...kivagyok borulva teljesen. hétfon megnézi nogyógyász aztán lehet tovább kuld borgyogyászhoz nemtudom. de sose volt még ilyen, ez sztem nem gomba mert volt már és akkor használt a canesten akkor antibiotikum miatt volt, meg az nem okoz sebeket piros viszketo foltokat kivul elég ijjeszto a dolog
2016. febr. 19. 17:03
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ekcéma. Most csak vízzel mosd a nunid, semmi tusfürdő.
2016. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Borotválás esetleg.
2016. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szia!Az antidepresszáns tájékoztatójában nem írnak ilyen mellékhatást? Érdemes lenne gyógyszer helyett nyugtató hatású gyógynövényeket, kivonatokat fogyasztanod.A viszketésen segíthetne az aloe verát is tartalmazó gyógynövényes aloe first, mellé meg a propoliszos krém, amiket egyébként még sok mindenre lehet használni.Jobbulást
2016. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szia! voltál dokinál? mit kaptál?
2016. febr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

cns kupot kaptam, meg lacto feel.

meg kaptam egy kapszulat a párommal ő is beszedte meg énis, gombám is volt meg hüvelygyulladás. már sokkal jobb.:)

2016. márc. 2. 16:54
 17/21 A kérdező kommentje:
amúgy nem védekezünk soha, együtt élünk, és megbizunk egymásban.
2016. márc. 2. 16:54
 18/21 A kérdező kommentje:
lehet elkaptam valahol wc-n vagy nemtudom, fogamzásgátlót is szedek azóta sürübben van, lehet váltani kéne.
2016. márc. 2. 16:55
 19/21 anonim ***** válasza:
A bogyó. Van amikor felírják nőnek, partnerének...
2016. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Öblítő, mosópor, ruhafesték.

Fehér pamutbugyit öblítő nélkül moss, sokszor öblítve, úgy próbáld hordani.

2016. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!