Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon kellemetlen a fülmosás?...

Nagyon kellemetlen a fülmosás? Meddig tart?

Figyelt kérdés
Hajmosás után egy ideje bedugul de eddig hamar megoldódott, most órák óta be van dugulva a fülem. Fülzsír van vagy 3x annyi, mint a másikban, elég sokat is tisztítottam, ahogy olvastam az is káros. Gondolom ki fogják mosni. :/ Tapasztalat valakinek ezzel kapcsolatban?
2016. febr. 21. 22:49
 1/7 anonim válasza:
Ha nincs begyulladva akkor nem kellemetlen egyáltalán. Még jó érzés is:D Nekem legalábbis tetszett. Fülenként 5 másodperc, ha jól csinálják. Nem kell aggódni:D A bedugult fül ezerszer rosszabb érzés mint amikor kimossák.
2016. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ez így elég idegesítő ráadásul nem is hallok rá rendesen.

Megnyugtató, hogy nem olyan rossz a mosás, mint ahogy elképzeltem. :)

2016. febr. 21. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt itthon is meg lehet csinálni. Kell hozzá egy fél decis injekciós fecskendő, állatgyógyászati szakboltokban lehet vásárolni, és egy 30-50 centiméteres bicikli szelepgumi. az utóbbi helyett használható infúziós cső is, amit gyógyászati segédeszközboltban lehet vásárolni. Pár száz forintért beszerezhetőek, és nem kell őket eldobni.

Időt és rengeteg kellemetlenséget spórolsz meg magadnak.

Én már 30 éve tisztítom füleimet így, soha nem jártam orvosnál.

2016. febr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a választ!

Végül elmentem az eleje nagyon kellemetlen volt aztán kijött egy apró gyöngy a fülemből fogalmam sincs hogy került bele szóval meglepődtem.

De már most megkönnyebbültem.

2016. febr. 22. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:
úúúúúristen!!!! egy gyöngy?
2016. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen. Mikor mondta az asszisztens el se hittem. Majd a saját szememmel láttam. Azóta azon jár az agyam hogy került a fülembe. Nincs egyetlen rózsaszín kiegészítőm sem. Ez pedig rózsaszín volt.

Nyáron volt esküvőm a csokron volt rózsaszín gyöngy de az meg képtelenség, hogy azóta benne lett volna. Igaz az ágyam mellett volt és többször aludtam huzatban.


Szerintem ilyen is csak velem történhet meg...

2016. febr. 22. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kisgyerekként egy csapágygolyót dugtam fel az orromba. Évekig semmi problémát nem csinált, mire végül kitüsszentettem. Én is meg voltam lepődve mikor tüsszentés alkalmával mint puskagolyó repült ki orromból egy 5 millis vasgolyó! El sem tudtam képzelni, hogy hol volt az évekig!

Úgy hogy nem csak veled fordul elő hasonló eset.

Apámnak ifjú korában bal tenyerébe fúródott egy lepattanó kalapácsszilánk. Már olyan 16 év körül lehettem, mikor a jobb tenyeréből bújt elő. Ez is olyan 1 grammos darabka volt, tehát nem picurka. De kissé lapos és nem volt neki éle. Évtizedekig vándorolt a szervezetében, mire az ellentétes oldalon jött ki.

2016. febr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!